Genel

%100 Başarılı Ücretsiz En İyi Kripto Para Al Sat Bot Programı

Özellikle kripto para sektöründe başarısız olanlar kesinlikle bu içeriği sonuna kadar okusunlar. Çünkü sizleri kısa sürede kaybettiğiniz parayı yeniden kazandıracak bir otomatik al sat bot programı ile tanıştıracağım. Tanıştıracağım %100 başarılı işlem gerçekleştiren ücretsiz en iyi kripto para al sat bot programı sadece kaybınızı geri getirmeyi sağlamakla kalmayacak. İddia ediyorum 6 ay içinde de gerekli adımları atmanız durumunda sizi zengin edecek.

Sizinle tanıştıracağım coin al sat otomatik botumuz Türkçe kullanım ara yüzüne sahip, dünyanın en güvenilir borsası olan Binance ile çalışmaktadır. Bugüne kadar başarı oranı ise %110 ile %60 aralığında olmaktadır. Sadece sizin Binance borsasında vermiş olduğunuz yetki kapsamında çalışır. %100 ve üzeri başarı sağlayan sanal para al sat botu nasıl alınır için çekmiş olduğumuz aşağıdaki videoyu izlerseniz ne kadar güvenilir olduğunu zaten sizlerde görebileceksiniz.

Kripto Para Al Sat Bot Programı Nedir?

Kripto para al sat bot programı nedir? Bunu tam olarak anlaya bilmek için gelin biraz geçmişe gidelim.  Hazırsak kendimden başlıyorum! Hayatımıza bilgisayarlar girdikten sonra bir çok değişikler yaşandı. Bunu kimse inkar edemez! Bilgisayarlar girdiği ilk zamanlarda ise üzerinde herhangi bir yazılım yoktu. Şahsen ben ilk bilgisayar ile 1993 yılında tanıştığımda MS-DOS komut işletim sistemi kullanılıyordum. Daha sonralarında ise bu komut işletim sistemlerini çok daha pratik hale getirecek olan hepimizin de tanıdığı Windos 95 hayatımıza dahil oldu. Zaman içinde bu işletim sistemi kendini her gelişmeye odaklı şey gibi geliştirdi. Gelişen yazılım sistemi artık öyle bir hal aldı ki artık sizin komut girmenize gerek dahi kalmadı. Buna en iyi örnek ise sesli komut sistemleri (Google de dahi sesli olarak arama yapabiliyorsunuz dimi?) diyebiliriz. Komut vererek işlev sağlayan bu programlarında şimdi vakti geçiyor arkadaşlar. Bunu da ister kabul edin ister etmeyin ama durum şuan öyle. Biz farkına varmadan gelişen bu yazılım sektöründe artık yeni söz sahibi ise yapay zeka tır. Yani bot denilen programlarda tır. Bot denilen bu programlar nedir diyorsanız size iki kelime ile şu şekilde açıklayabilirim. Hiç bir komut girmeden ve vermeden algoritmalara göre işlem sağlayan akıllı programlar tır.

Bot denilen bu programlar şuan nerede var diyorsanız da emin olun ki hayatımızın her alanında bulunmaktadır. Yani sadece bu bot dediğimiz programlar kripto para al sat işlemleri için kullanılmamaktadır. Hayatımızı dahi aslında onlara teslim ediyoruz. Örnek ver diyorsanız; kendi hızını ayarlayan, şeritten çıkmayan hatta acil durumlarda fren yapıp sizin nabzınıza göre 112 servisini arayan otomobiller diyeli bilirim. Peki, kripto para al sat botları bu işin neresinde yer alıyor? Hani ne iş yapıyor?

Kripto Para Al Sat Botları Neye Yarar? Ne İş Yapar?

Kripto para dahil olmak üzere hayatımızın bir çok alanında yer alan Bot yani yapay zeka programları nedir? Bunu yukarıda kendimden yola çıkarak sizler için açıkladım. Ne işe yaradığını da aslında bu anlatımda kısmi olarak yer verdim. Fakat tam anlamı ile kripto para al sat botları neye yaradığını ve hali ile ne iş yaptığını yukarıda açıklamadım. Bu nedenle bunu da burada sizler için açıklama gereği duydum. Yine kripto para al sat botları neye yarar? Ne iş yapar? Sorusunu da iki kelime ile açıklamam gerekir ise;

Belli bir algoritmaya göre, sizin verdiğiniz binaen kripto para borsası üzerinde sizin yerinize işlev sağlar.

Kripto para al sat bot programları nedir? Neye yarar ve ne iş yapar çok net kelime ve örneklerle buraya kadar açıkladık. Peki, kripto para al sat bot programları bizim vermiş olduğunuz yetkiye göre hangi işlevleri sağlayabilir? Dünyanın en güvenilir kripto para borsa sitesi olan Binance üzerinden bunu yanıtlamak gerekir ise bunlarda şunlardır.

  • Futures işlem açar. Kaldıraçlı işlemlerde denilmektedir bunlara. Bu işlemlerde sadece kripto para varlıkları çıkarken yani değer kazanırken para kazanmazsınız. Düşerken de doğru açılan kaldıraçlı işlemlerde para kazanabilirsiniz.
  • Trader işlemler gerçekleştirir. Yani sizin yerinize borsadan değer kazanacağı algıladığı sanal parayı alır ve belli bir noktaya geldiği zaman satar.

Bu her iki işlemi de yine hep üzerine basarak söylediğim gibi bot ‘un API & SECRET ayarlarını yaparken sizin izin verdiğiniz yetkilendirmenize göre gerçekleştirir. İşlemleri de ayrıca bot gerçekleştirirken siz de görebilir anında istediğiniz zaman da müdahale edebilirsiniz. Hiç bir grafik bilgisine sahip olmasanız bile açılacak bu işlemlerde olası bir kripto sektörünü sansasyonel haberi alınmadı taktirde kazanan siz olursunuz!

blank

Sanırım buraya kadar kripto para al sat bot programlarına yönelik bilinmesi gerekilen her şeyi gördük, öğrendik. Tüm bu anlatılanlara hak veriyorsanız ve bir kripto para bot programı ile işlemlerinizi sağlamak istiyorsanız nasıl ve nereden başlamalısınız?

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN

Kaynak

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu