Genel

Ceek VR Coin Nedir? Nereden Alınır? Geleceği Hakkında İnceleme!

Facebook kurucusu Mark Zuckerberg mataverse hakkında yapmış olduğu videolu paylaşım sonrasın da meta coinler %400 varan artışlar sergiledi. Zucberg tarafından verilen bu destek sonrasında da meta coinlerin popülerliği de artmış oldu. Popülerliği artan meta coin projelerin içinde ise Ceek VR de yer almaktadır. Benimde son derece yakından takip ettiğim Ceek VR meta projesinin peki 2022 de geleceği ne olacak? Bu harika kripto parayı nereden nasıl alabilirsiniz? Ceek VR nedir? Son olarak ise en çok merak edilen (Binance) ve diğer hangi borsalarda yer alıp listeleneceğini yanıtladık. Sürekli önemli haber gelişmeleri oldukça da sayfamızı güncelleyerek, yorum yapmanıza olanak sağladık.

Ceek VR Coin Nedir? İş Ortakları Kimler?

Binlerce günümüzde kripto para birimi vardır. Ceek VR de bunlardan bir tanesidir. Ama Ceek VR diğer kripto para birimlerinden ayrı kılan bir özelliği vardır. Bu özelliğin en başında geleni ise Ceek VR’in bir metaverse projesine sahip olmasıdır. Ceek nedir? bunu yanıtlamadan önce bu nedenle ilk olarak metaverse nedir? Bunu sizlere hızlı bir şekilse yanıtlamam gerekiyor.

Video konferans, oyun, konser gibi para birimleri üzerinden sanal gerçeklik yada canlı yayın gibi farklı dijital teknolojilerin bir araya getirdiği sanal Dünya tır. Bu açıklama içinde ise Ceek VR ”Konser” alanında yer almaktadır.

Buna göre Ceek VR nedir? Cevaben; sanal Dünya içinde anlaşma yaptığı sanatçıların konserleri ile hayranlarını bir araya getiren bir proje diyebiliriz. Bu amaç için gerçekten de çok güçlü isimlerle de anlaşmalar yapmıştır. Peki, yapmış olduğu bu anlaşmalar içinde şuan kimler var? Resmi İnternet sitesinde https://www.ceek.io/ sizin de görebileceğiniz gibi bu sanatçılarımız.

Sanatçılar:

 1. Katy Perry
 2. Lady Gaga
 3. U2
 4. Sting
 5. Neyo

Ortaklar:

Ceek VR nedir? iş ortakları neler/kimler tir. Hızlı bir şekilde sizlere açıkladığımızı düşünüyor. Şöyle proje ve bunla bağlantılı olarak iş ortaklarına bakıldığı zaman bir hayli kaliteli olarak gözüktüğünü de saklamayacağım.

Ceek VR Coin Hangi Borsalarda Var? Yeni Listelenecekler!

Ethereum platformunda çalışan Ceek VR 732.545.460.245471 tanesi dolaşımda olmak üzere toplamda 1.000.000.000 mevcut arza sahiptir. Yerli ve yabancı olmak üzere şuan için çok fazla bir borsa da yer almaktadır. Bu aslına bakılırsa yatırımcısının lehine olan bir sonuçtur. Çünkü, her listelenecek yeni bir borsa da yaşadığım deneyimlerime göre doğru orantılı olarak listelenince sanal paranın değeri artmıştır. Peki, Ceek VR şuan için hangi borsalarda yer almaktadır? Türkiye ve

 1. Gate.io
 2. MEXC
 3. PancekeSwap
 4. LBank
 5. Bancor Network
 6. ProBit
 7. PARİBU
 8. ApeSwap
 9. BKEX
 10. Bitget
 11. Hoo
 12. Hotbit
 13. LATOKEN
 14. DODO BSC
 15. ZT

Ceek VR için bu içeriği hazırladığım tarih içinde listelendiği tüm borsaların listesi bunlardır. Bu borsalar içinde ise yerli bir tek Paribu da yer almaktadır.

Ceek VR Anlık Değeri:

Peki, bu borsalar içinde Ceek VR hangisinden güvenilir olarak alabilirsiniz.

Ceek VR Nereden Nasıl Alınır?

Ceek VR yukarıda yer aldığınız tüm borsalarda yer almaktadır. Buna müteakip olarak listelenilen tüm borsalardan isterseniz Ceek VR alımı yapabilirsiniz. Ama güvenilir olarak nereden alayım diye bana soruyorsanız, ben Paribu Box dan almanızı öneririm. Bunun en büyük nedeni ise netice Türkiye borsası, buna bağlı olarak da herhangi bir sorunda Türkçe olarak kolayca destek alabilmenizdir. Bilmeyenler peki Paribu üzerinden Ceek VR nasıl alabilir?

Bu şekilde de Paribu hesabınızda artık açılmış oldu. Şimdi sıra geldi Ceek VR alım satım işlemlerimizi gerçekleştirmeye. Bu alım işlemini de nasıl yapabiliriz.

 1. İlk olarak banka hesabınıza kaç TL yatırım yapacaksanız o kadar para yatırımı yapın. Bankamatik Üzerinden Kartsız Para Gönderme (Ziraat Dahil) de nasıl kartız dahi para yatırabileceğinizi öğrene bilirsiniz.
 2. Yatırdığınız parayı PARİBU hesabınıza göndermeniz gerekiyor. Bunun içinde size oluşturulan IBAN hesabına gönderim yapmanız gerekmektesiniz. Bunu yapmak içince CÜZDAN sekmesine ilk olarak tıklayın. 
 3. Açılan TL hesap numarasına şimdi TL gönderim yapabilirsiniz.

Göndermiş olduğunuz TL hesabınıza yaklaşık 10 ila 15 dakika içinde geçecektir. Kendi adınıza ait gönderdiğiniz hesaptaki TL ile artık Ceek VR alabilirsiniz. Bu alımı da hesabınıza TL geçtikten sonra en hızlı bir şekilde şöyle yapabilirsiniz.

 1. Paribu uygulamasın en altında yer alan KOLAY AL-SAT seçeneğine tıklayınız.
 2. Yukarıdan aşağı doğru olan ok tıklayın ve Ceek VR seçini yapın.
 3. Alım için belirlediğin TL miktarını girin. Daha sonra AL butonuna tıklayın.

Hayırlı olsun artık sizin de yatırdığınız TL karşılığı kadar Ceek VR’ınız var.

Ceek VR Güvenilir Mi? Yorumları Neler? İşte Benim Geleceği Hakkındaki Düşüncem

Yatırım tavsiyesi olmaksızın Ceek VR hakkında düşüncelerimi yorumlamak istiyorum. Geleceği hakkında da ön görülerimizi sizlerle paylaşmaktan da geçemeyeceğim tabi. İlk olarak güvenirliği konusunu ele almak istiyorum. Bana Ceek VR ne kadar güvenilir diyorsanız da ben son derece güvenilir bulduğumu söylemek istiyorum. Bunu teşhis etmek için de çok fazla zeki olmamıza gerek de yok zaten. Yukarı da baksanıza adamlar Dünya devleri ile anlaşmalarını her konuda yapmışlar. Güvenirliği için bu benim için fazlası ile yeterli. Geleceği hakkında düşüncem ne diyorsanız da ben harika yerlere geleceğini düşünüyorum. Özellikle Binance borsasında listelendikten sonra Ceek VR çok daha hızlı bir şekilde artış gösterecektir. Bana kalırsa Ceek VR yatırımcısına çok para kazandıracak.

Sizde Ceek VR hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşa bilirsiniz. Hatta Ceek VR hakkında merak ettiklerinizi dahi bizlere çekinmeden sorabilirsiniz. Gün içinde size konu ile ilgili dönüş yapacağımızı da bilmenizi isterim.

Kaynak

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu