Bayilik Veren Firmalar

En Çok Satan Çiğ Köfte Markası Ağustos 2021 Bayilik Fiyatı

Ülkemizde 100 binlerce girişimci için ekmek kapısı olan ”Çiğ Köftecilik” halen revaçta olup, binlerce kişinin araştırdığı ekmek kapılarından biridir. Durum böyle olunca, yoğun ilgi gören çiğ köfte bayilik fiyatları ne kadar, ne kadar masraf ile dükkan açılır, araştırmacıların en çok merak edip araştırdığı konular olmakta. Bu yazımızda sizler için internet sayfalarında karışık halde bulunan bayilik veren firmaları ve franchise (bayilik) bedellerini tablo halinde düzenleyerek, fazla zaman kaybı yaşamadan, kafanızda çabucak fikir oluşmasını sağlamak amacıyla sizlere en iyi ve en çok satılan çiğ köfte markasını ve size uygun firma ve fiyatlar hangileridir, ücretsiz çiğköfte bayilik veren firmalar var mıdır? araştırdık. İnceleyebilirsiniz.

Sait Çiğ Köfte Bayilik Fiyatları

Sait Çiğ Köfte Bayilik fiyatı almamaktadır. Çiğ köfte dükkanınızı bulup, tüm hazırlıklarınızı tamamladıktan hemen sonra ürün siparişinizi verip perakendeye dönüştürüp satışa başlayabilirsiniz. Herhangi bir ücret, kapora bedeli ve isim hakkı ödemesi yapmadan işletmeniz açılacaktır.

Çiğ köfteciler arasında en tanınmış olan ve üretim yaparak bu yöresel lezzeti müşterilerinin hizmetine sunan firma çiğ köfteci Sait olarak bilinmektedir. %5 kar politikası ile çalışmalarını sürdüren ve şubelerine özel olarak hazırlamış olduğu konseptlerde sunmaktadır. Birinci kalite olarak bilinen ve standartlarına göre üretim yaparak helal konularında hassas olan müşterilerinin de rahatça alışveriş yapmasına olanak sağlayacak şekilde üretim yapmaktadır. İşletmenize uygun olacak dükkanı kiralamanızın ardından tadilat sürecini bitirdikten sonra çiğ köfte talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Sadece dükkan ve ürün masrafları bayilik alan kişiye aittir. Siz de bu markadan franchise hizmeti alarak satış yapmaya başlayabilirsiniz.

O Ses Çiğ Köfte Bayilik Ücreti Nedir?

O Ses Çiğ Köfte bayilik ücreti bulunmamaktadır. Kalitesini ve lezzetini herkese ulaştırabilmek için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Açmayı düşündüğünüz O Ses Çiğ Köfte bayiliğinin kurulumu tamamen size aittir. İsim ve bayilik ücretleri için bir bedel ödemeden Oses bayiliği alabilirsiniz. Bunların için tek şart Oses’in kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesine uyulmasıdır. Şubenizi kendi imkanlarınız ile açmak isterseniz eğer şirket prosedürlerine uygun olarak yapmalısınız. Mağazanızı bitmiş bir şekilde almak isterseniz eğer firma personelleri sizin için bunları yaparak size teslim edecektir. Oses ile çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek almaya başlayacaksınız. İşletmenizde çalıştıracağınız personel için gerekli olan eğitimler, oses tarafından gönderilen eğitmenler tarafından sağlanmaktadır. Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır. Türkiye geneli fiyat politikası sabittir ve bayi açılışlarında kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır.

Hacıalioğlu Çiğköfte Bayilik Fiyatları

2010 yılında kurulan ve CANBEY kuruluş olan Hacıoğlu çiğ köfte’nin ortalama olarak 500 adet bayisi olduğu bilinmektedir. Firma dönemsel olarak %50 indirimli çiğ köfte bayilikleri sunmaktadır. İşyerinizi açtığınızda ihtiyacınız olacak tüm malzemeleri paket halinde sunan marka, açılışa özel çiğ köfte hediye etmektedir. Firmanın bayilerine sunmuş olduğu paketler çiğ köfte bayilik fiyatları şu şekildedir;

 • Çiğ köfte bayilik kurulum paketi 10.000 TL‘dir. Gerekli ekipmanlar ve yanında açılışa özel 500 kg hediye çiğköfte vermektedir.
 • Çiğ köfte bayilik kurulum paketi 15.000 TL’dir. Derin dondurucu, karton kutu, kalite ödül damgaları gibi ek araçların yanında 750 kg çiğ köfte hediye vermektedir.
 • Çiğ köfte bayilik kurulum paketi 20.000 TL‘dir. Bayisinin açılışında hediye edeceği 1 ton çiğ köfte yanında bayileri için Difriz ve yan ürünleri muhafaza edebileceğiniz derin dondurucu, mısır arabası ve kazanı müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen kumda kahve makinesi verilmektedir.
 • Çiğ köfte bayilik AVM Stand Kiosk modeli 30.000 TL’dir. Gerekli ekipmanların tedarik edilmesi ile birlikte 200 kg çiğ köfte verilmektedir.

Hacıalioğlu Çiğköfte Bayilik Şartları

Hacıalioğlu Çiğköfte firması kısa süreli teşvik amaçlı geliştirmiş olduğu projeden faydalanmak için aramış odluğu bir takım şartlar bulunmaktadır. Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayilik şartları aşağıdaki gibidir;

 • Araç ve yay trafiğine açık alanlar
 • Etrafında çok yaygın ve yakınlarında çiğ köfteci olmaması gerekiyor.
 • Etrafında, internet cafe, kahve, cafe kıraathane, market, fırın, berber, hastane, askeriye, hastane, üniversite gibi kurumlarından bir kaç tanesinin bulunması gerekmektedir.
 • Aylık kirasının 2.000 TL’yi geçmeyen ve minimum 15 metrekare.

Bu şartlar ile birlikte başvuruların olumlu olacağına kanaat edildiği taktirde teşvikler yapılacaktır. Kurulum aktifleştikten sonra açılışı özel olarak gelen personeller adresinizde iş eğitimlerini verecektir. Gelen personeller ürünleri nasıl muhafaza edileceği ve paketleme şeklinin nasıl olacağı hakkında bilgiler vermektedir. Firma tarafından gönderilen personeller sizin işletmenizde olan eksikleri tespit ederek siparişlerinizi en kısa sürede size teslim edecektir. İlerinizin iyi ilerlemesi ile birlikte firma size referans olursa eğer size alt bayilikler verebilir. Kurumsal marketler de ise vakumlu ürünler kullanılarak kar elde edilebilir. Elde edilen gelirin her ay 1’i ile 5’i arasında hesaplara aktarılmaktadır. Bu para ile ürün alma imkanınızda bulunmaktadır.

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri

Komagene Çiğ Köfte bayilik ücreti 27.500 TL’dir. Bu fiyata KDV de eklenmektedir. Düşük yatırım bütçeleri ile siz de şube sahibi olabilirsiniz. En az 27 Bin 500 TL ile Komagene bayiliğini alabilirsiniz.

Çiğ köfte bayiliği olarak günümüzde en çok tercih edilen Komagene bayiliğidir. Bu nedenle bayilik almak isteyen kişiler tarafından bayilik şartları araştırılmaktadır. Komagene çiğ köfte bayilik almak isteyen kişiler kendi işlerinin patronları olma düşüncesinde bulunan, maliyeti az düşük sermaye bütçesine sahip olanlar ve müşteri odakları firmada yerini almak isteyenler Komagene çiğ köfte bayiliği alabilirler. Komagene Çiğ Köfte bayilik için arananlar şu şekildedir;

 • Açacağınız işletme içerisinde soğutmalı çiğköfte dolabı olmalı
 • Çalışma tezgahı ve kasa
 • Işıklı Menü board
 • Mobilya kutuluk 200 cm
 • 3 adet olmak üzere masa
 • Dekorasyon için duvar kağıtları
 • Cam folyosu
 • Germ masası
 • Her masaya 2 adet olacak şekilde en az 6 sandalye

Komagene çiğ köfte de diğer çiğ köfte firmalarında olduğu gibi franchise bedeli alınmaktadır.

En Çok Satılan Çiğ Köfte Markaları 2021

Ülkemizde birden fazla çiğ köfte firmaları bayilik vermektedir. Bu firmalar bayilik karşılığında belirli ücretler talep etmektedir. Bazı firmalar ise ücretsiz ücret talep etmeden markasını büyütmek adına bayilik verebilir. Bu sayede her geçen gün sayıları ve isimleri popüler hale gelmektedir. Peki en çok satan çiğ köfte markaları hangileridir?

 • Tatlıses çiğ köfte
 • Adıyamanlı çiğ köfte Erkan usta
 • Maksat Çiğ köfte
 • Battalbey
 • Komagene
 • Afiyet çiğ köfte
 • OMİS çiğ köfte

Türkiye’de en çok karşımıza çıkan ve bayilik veren çiğ köfte firmaları yukarıda vermiş odluğumuz gibi sıralanmaktadır.

Cafe Bistro Bayilik Veren Firmalar ve Şartları Nelerdir yazımızın içeriğinde inceleyebilirsiniz.

Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar ve Fiyatları (En Çok Tercih Edilen)

Çiğ köfte bayilik fiyatları 5000 TL-25.000 TL’dir. Bayilik fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Bilindiği üzere her firmanın bayilik şartları ve sundukları konseptler farklılıklar göstermektedir. Sizler de tabloyu inceledikten sonra, uygun gördüğünüz firma ile iletişime geçip detaylı görüşmeleri gerçekleştirmelisiniz. Tatlıses, Komagene, Battalbey, Sait gibi çiğ köfte bayilik fiyatları şu şekildedir;

Firma Adı Franchise-Bayilik Fiyat Bilgileri Detay Bilgiler
Acıcık Çiğköfte Ücretsiz  
Çiğköfteci Ali Baba Ücretsiz 500 Kg ÜCRETSİZ!
Çiğköfteci Mehmet / İstanbul Ücretsiz 150 kg Hediye
Kahta Çiğ Köfte  Ücretsiz  
Tadıyaman Ücretsiz Açılışlarda ücretsiz ürün tedariği
MR. Çiğ Köfte Ücretsiz  
Arsamiea Ücretsiz  
Adıyaman Çiğ Köfte Ramazan Altuğ Ücretsiz 250 Kg Hediye
Adıyamanlı Çiğ Köfteci Osman Usta Ücretsiz  
Hazarhan Çiğ Köfte Ücretsiz Lokasyon seçimi en önemli kriter
Düdanlıbey Çiğ Köfte Ücretsiz  
Çiğ Köftem Ücretsiz  
Onnumara Çiğ Köfte Ücretsiz  
Gazi Çiğ Köfte  Ücretsiz  
Battalbey Çiğköfte Ücretsiz  
Çiğköfte Evi Ücretsiz  
İzafet ÇiğKöfte Ücretsiz  
Semsür Çiğ Köfte Ücretsiz Açılışlarda ikram olarak  bedelsiz ürün 
Hacı Usta Çiğköfte Ücretsiz  
ÇiğKöfteci Ömer Usta  Ücretsiz Anadolu ilçelerinde tek bayilik
Sait ÇiğKöfte  Ücretsiz  
Taksim Çiğ Köfte  15.900 TL Açılışa özel hediyeler vermektedir.
Adıyaman Çiğ Köfte Yeri 6.990 TL  
Sosyete Çiğköfte 10.000 TL 500 KG çiğ köfte bedava! Fırın, masa gibi pek çok yan ürünler de açılışa özel olarak verilmektedir.
Öz Tadım Çiğköfte  8.000 TL – 9.000 TL-10.000 TL 50 Kg Hediye
Lezizhan ÇiğKöfte  9.500 TL O bölgede bayiliğini ilk siz açacaksanız 1.000 TL indirim uygulaması yapılmaktadır!
Bidene Çiğ Köfte  9.900 TL 500 Kg Hediye
Hacıalioğlu Çiğ Köfte 10.000 TL 500 Kg Hediye 
Taşkale Çiğ Köfte 12.000 TL 150 Kg Hediye
Maksat Çiğ Köfte  15.000 TL Her şey dahildir.
Omis Çiğ Köfte  12.500 TL  Her yeni şube için 1.000 TL ödül verilmektedir.
Adıyaman Merkez Çiğ Köfte  Ücretsiz bayilik verilmektedir.
İstanbul Çiğköfte 14.999 TL ve üzeri  750 kg hediye
Adıyamanlı Çiğ Köfteci Bayram Usta  15.000 TL 300 Kg Hediye
Komagene Çiğköfte 27.500 TL
Tatlıses Çiğ Köfte 20.000 TL+KDV
 Çiğ Köftemiss Ücretsiz
Elazığlı Çiğ Köfteci 25.000 TL-43.000 TL  
Tarihi Antep Çiğ Köftecisi Murat Usta  9.990-10.900 TL+KDV  
Kral Çiğ Köfte  9.000 TL 100 Kg Hediye
Çiğ Köfte Diyarı  4.500 TL-12.000 TL 150-200-250 Kg Hediye
Samsat Çiğ Köfte 10.000 TL-15.000 TL-20.000 TL 750 Kg-1000 kg Hediye
Çiğköfte Yeri 8.000 TL-10.000 TL-13.000 TL 50-100-150 Kg Hediye
Beydağı Çiğ Köfte 5.000 TL-6.000 TL-7.500 TL  
Çiğ Köfte Bayilik Fiyatlar 2021


Bayilik veren firmalar arasında ücretsiz çiğköfte bayilik markaları da bulunmaktadır. Dilerseniz sermaye ile dilerseniz sermayesiz olacak şekilde, işletme sahibi olabilirsiniz. Yukarıdaki firmaların haricinde aşağıdaki firmaların bayilikleri için firmalar ile iletişime geçerek bayilik şartlarını öğrenebilirsiniz.

Görüşme Sonrası Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar 2021

Aşağıda sıralamış olduğumuz firmalar diğer firmalara göre şartları değişiklik göstermektedir. Ön başvuru yapan girişimcilere bayilik veren firmalarında olduğu görülüyor. Ancak, bazı firmalar ön başvuru sonrasında bayilik almak isteyen kişiler ile görüşerek uygun görürlerse eğer görüşme sonrasında bayilik vermektedir. Görüşme sonrası çiğköfte bayiliği veren firmalar;

 • Adıyaman Biberzade Çiğköfte
 • Cevizli Köfteci Etsiz Çiğköfte
 • Adıyamanlı Çiğ Köfteci Hasan Usta
 • Çiğköfte Mutfağı
 • Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte
 • Kalita Çiğköfte
 • Çiğköfteci Erkan Usta

Çiğ köfteciler, günümüzde zincir şubeler ile büyümekte ve düşük yatırım bedelleri ile kısa sürede yatırıma kar elde ettiren yapısı ile dikkat çekmektedir. Markadan markaya franchise bedelleri farklılık göstermektedir. İçeriğimizde En çok satılan çiğ köfte markası, Çiğ köfte bayiliği ne kadar kazandırır, Çiğ Köfte bayilik fiyatları 2021 listesi yer almaktadır.

Kaynak

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu