Kredi Kartı

En İyi Aidatsız Kredi Kartları Listesi (Masraf Yok) Temmuz 2021

Kart aidatı almayan ve faizsiz masrafsız kredi kartı veren bankalar hakkında bilgilendirme yapmak için hazırladığımız yazımızda tüm bankaların aidatsız kredi kartını görebilirsiniz. Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Garanti, Akbank gibi bankaların aidatsız kredi kartları bulunmaktadır. En iyi aidatsız kredi kartı hangisi, kart aidatı olmayan kredi kartları hangileridir özellikleri tüm avantajları ile en iyi kredi kartı ve aidatsız kredi kartı veren bankaları sizler için araştırdık detaylı bilgi için yazımıza devam ederek bilgi alabilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı Nedir?

Yeni çıkan kanunlara göre bankalar artık aidatsız olarak kredi kartı hazırlamak ve müşterilerine masrafsız kredi kartı vermek zorundadır. Müşterilerin cüzdanlarında çok sayıda kredi kartı olduğunu düşürsek ve aylık ödenmesi gereken taksitlere bir de yıllık kart aidatlarının masraflarını eklediğimizde ortaya çıkacak vahim tablodan etkilenmemek ve kart aidatlarını artık ödemek istemeyenler için bankalar masrafsız kredi kartlarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Yıllık kart kullanım ücreti ödemek istemeyen ve bütçelerini düşünen okurlarımız için en iyi aidatsız kredi kartı sunan bankalardan hangi kredi kartları sunuluyor. Araştırmaların sonuçlarını yazımızda sizler için derledik.

En İyi Aidatsız Kredi Kartı Hangisidir?

Ülkemizde faaliyet gösteren bankalar tarafından en iyi aidatsız kart ücreti olmadan verilen kredi kartlarını bularak kredi başvurusu yapabilir, en iyi aidatsız kredi kartlarına sahip olarak alışverişlerinizde kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

 • Garanti Bankası
 • Akbank
 • Yapı ve Kredi Bankası
 • Türkiye İş Bankası
 • Kartı Düzelt
 • Enpara.com
 • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)

Bankaları en iyi aidatsız kredi kartı veren bankalardır. Detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hangi Kredi Kartı En Avantajlı

En avantajlı kredi kartı Akbank, İş bankası, Garanti bankası İng bank, Odeabank, Finansbank tarafından en iyi aidatsız kredi kartı olarak sunulmaya devam ediyor. En iyi kredi kartı araştırması yapan en iyi kredi kartı anketi doldurarak aidatsız kredi kartı hakkında bilgilere erişmek isteyenlere bilgi sunmanın yanında kart aidatı ödemenin avantajından yararlanabilirler. En çok tercih edilen avantajlı kredi kartlarından bazıları şunlardır.

 • ZİRAAT BANKASI A.Ş.,VISA,PLATINUM
 • HALK BANKASI A.Ş.,VISA,PLATINUM
 • VAKIFLAR BANKASI T.A.O.,VISA,CLASSIC
 • TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş.,VISA,CLASSIC
 • AKBANK T.A.Ş.,VISA,PLATINUM
 • ŞEKERBANK T.A.Ş.,VISA,BUSINESS
 • GARANTİ BANKASI A.Ş.,VISA,CLASSIC,virtual
 • İŞ BANKASI A.Ş.,VISA,CLASSIC
 • YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.,VISA,CLASSIC
 • FORTIS BANK A.Ş.,VISA, BUSINESS
 • CITIBANK A.Ş.,VISA,GOLD
 • TURKISH BANK A.Ş.,VISA,Acquiring
 • ING BANK A.Ş.,VISA,CLASSIC,virtual
 • MILLENNIUM BANK A.Ş.,MASTERCARD,PLATINUM
 • TURKLAND BANK A.Ş.,MASTERCARD,PLATINUM
 • FİNANS BANK A.Ş.,VISA,CLASSIC
 • HSBC BANK A.Ş.,VISA,GOLD
 • EUROBANK TEKFEN A.Ş.,VISA,BUSINESS
 • DENİZBANK A.Ş.,VISA,BUSINESS
 • ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.,VISA,BUSINESS
 • KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.,VISA,CLASSIC
 • TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş.,VISA,CLASSIC
 • SYA KATILIM BANKASI A.Ş.,VISA,CLASSIC
 • PROVUS BİLİŞİM ,VISA,Acquiring

Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Yıllık kart kullanım ücreti ödemek istemeyenlere özel olarak sunulan aidatsız kredi kartlarının özellikleri hakkında bilgilere yer verdik. Öncelikle Akbank aidat ücreti olmayan Axess Free kartın özelliklerinden bahsedecek olursak, devam ederek tüm bilgileri alabilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı Nedir?
En İyi Aidatsız Kredi Kartı Hangisidir?

Akbank Aidatsız Kredi Kartı – Axess Free

Akbank Axess kart ülkemizde en çok kullanılan ve tercih edilen kartlar arasındadır. Akbank tarafından aidatsız olarak Axess Free kart müşterilerine aidatsız olarak sunulan kartın birçok özelliği de mevcuttur. Free Kart ile Otomatik Ödeme Talimatı verebilir ve faturalarınızı düzenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Peşin yapılan alışverişlerde “Taksit İste ve Erteleme İste” gibi seçenekleri kullanarak ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Tüm kart kampanyalarından yararlanmanızı sağlayacak Akbank Axess kart kullanıcıları chip para biriktirip kullanabilmektedir. Harcamalarınızı kontrol edebileceğiniz ve takibini kolaylaştıran Free bütçem servisini hizmete sunan Akbank Axess kart başvurularınızı buraya tıklayarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

Hayat Maximum da.. sloganıyla her daim TV ve radyolarda duyduğumuz aidatsız kredi kart özelliğiyle gerçekten en çok müşteriye sahip İş Bankasının Maximum kartları kampanyaları ve aidatsız olma özelliğiyle müşterilerin ilgisini çekiyor. Bu kart sayesinde taksitli alışveriş imkanı sağlanmanın yanında maxi puanları biriktirip harcamakta müşterilerin gözünü doyuruyor. Yıllık kart kullanım ücreti ödemeden kredi kartı  sunan İşbank Maximum kart avantajları saymakla bitmiyor. Bu kredi kartı ile vadesiz hesaplardaki işlemler anında ve kolay olarak yapılabiliyor ve bu kredi kartında Maximum özellikli olup tüm kredi kartı kampanyaları güncel olarak müşterilere sunuluyor .

Sizde Aidatsız masrafsız Maximum aidatsız kredi kartı başvurusu yapmak isterseniz  buraya tıklayabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Flexi Aidatsız Kart

Ülkemizde İşbankası, Akbank müşterilerinin yanında Garanti bankasının da müşteri sayısı oldukça fazladır. Yıllık kart kullanım ücreti ödemeden aidatsız kredi kartı veren Garanti Bankasının Bonus Flexi kartının yıllık kart kart aidatının olmamasının yanında Flexi kart ile alışverişlerde bol bol bonuslar kazandırmaktadır. Kart özelliklerinin müşterilerin başvurularına önemli bir etki yapması bankaların bol özellikli kredi kartı hazırlamalarına ve hizmete sunmalarına da etki etmektedir. Birden fazla özelliğe sahip Flexi kartın kart aidatının olmaması, taksit erteleme ve taksitli alışveriş imkanı sunması da Flexi kartı tercih edenlerin sayısını artırmaktadır. Sizde Bonus ailesinin en çok tercih edilen taksit ertelemeli, yapacağınız alışverişlerde bol bol bonus kazandıran ve taksitli alışveriş özellikle Bonus Flexi kredi kartı başvurusu için buraya tıklayınız.

Ing Bank Hafif Kart

ING bankası tarafından Lıght kart yıllık kart kullanım ücreti olmayan kartı sunuyor. Lıght kart sahipleri de yıllık kart aidatı ödemeden peşin alışverişlerinden sonra taksitlendirme ve vade farklı taksit yapma imkanı sunan Lıght kart özelliklerinin detayları..

Yapı Kredi World Eko Aidatsız Kredi Kartı

Yıllık kart aidatı almayan Yapı kredi bankasının  temassız kart özelliği ile sunulan World Eko kredi kartlarıyla sunulan hızlı ve kolay alışveriş avantajlardan sizde başvuru yaparak yararlanabilirsiniz. Standart taksit imkanı, Worldpuan kazandırma ve nakit avans kullanma imkanı hizmetleri ile sunulan Yapı Kredi World Eko kart başvurusu için buraya tıklamanız yeterli. Bu kart ile ayrıca taksitli nakit avans alabilir 5/12 ay arasında uygun faiz oranları ile geri ödeyebilirsiniz.

HSBC Konsept Kart

Hsbc bankasının yıllık kart aidatsız kredi kartı olan Concept kartında birçok avantajı vardır. Yurtiçinde ve yurtdışındaki harcamalarınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz Concept kart ile ek taksit, taksit erteleme ve Advantage nakit puan biriktirme avantajlarından yararlanabilirsiniz. HSBC kredi kartı başvurusu için buraya tıklamanız yeterli. HSBC diğer kredi kartlarının özelliklerin ayrıntıları burada.

Odeabank Bank’O Kartı

Yıllık kart aidatı olmayan kredi kartlar arasında Odeabank Bank’ O Card da var. Taksitli avans avantajı, taksit erteleme imkanı gibi tüm bankacılık işlemlerinden bu kart ile yararlanabilir yanında masrafsız yıllık kart aidatı ödemezsiniz. Tüm taksitli ve peşin harcamalarınızda kullanabileceğiniz Odebank Bank’O Card başvurusu için buraya tıklayınız.

Odeabank Bank'O Kartı
Finansbank Kart Aidatı Olmayan Fix Card

Finansbank Kart Aidatı Olmayan Fix Card

Yıllık kart aidatı ödemek istemeyen ve masrafsız kredi kartı kullanmak isteyen kullanıcılarımız için şimdi de Finansbank Fix card özelliklerini tanıtalım. Finansbank diğer bankalar gibi masrafsız ve aidatsız kredi kartı olan Fix cardı üşterilerinin hizmetine sunmuş para puanlarını biriktirip harcamalarında kullanabilmeleri gibi birçok özelliği karta yüklemiştir. Temassız kart özelliği ile yapılacak harcamalarda tüm Finansbank kredi kart özelliklerinin tamamını Fix Card ile müşterilerinin hizmetine sunan bankadan Fix kart almak isteyenler kart başvurularını buradan yapabilirler.

Vakıfbank Tercih Kart

Sadece hangi özelliğini kullanıyorsanız onun ücretini ödeyip yıllık kart kullanım ücreti ödemeden aidatsız kredi kartı Vakıfbank Tercih kart özelliklerini buradan inceleyebilirsiniz.

Sizler için faizsiz masrafsız kredi kartı veren bankalar ve kredi kartların avantaj ve özelliklerini kampanyalarını sayfamızdan sunduk. Başvurularınızı bağlantılarımız üzerinden de yapabileceğiniz gibi banka şubelerinden de yapabilir, yıllık aidatsız masrafsız kredi kartınıza sahip olabilirsiniz.

TEB ( Türkiye Ekonomi Bankası) Sade Kart

Türkiye Ekonomi Bankası Sade Kart’ ın sadece peşin ödeme yapma seçeneği vardır. 100 TL üzerinde peşin harcamanızı dilerseniz faiz karşılığında 3 aydan 12 aya kadar taksitlendirme seçeneğiniz vardır. Veya 30 ile 90 gün öteleyebilirsiniz. Dikkat çeken bir diğer özelliği ise, Sade kartınız ile hafta içi toplamda 100 TL harcama yaparsanız hafta sonu yapacağınız harcamalarınızı ( tiyatro, sinema) %50 indirim kazanmış olacaksınız! Ekstre döneminizde ise en fazla indirim tutarı olarak 50 TL bir indirim görebilirsiniz.

Enpara.com kredi kartı aidat alımı olmadığı gibi bu parayı size ödeyebilme seçeneğini sunuyor! Düzenli olarak kullanımınız durumunda yıllık 100 TL üzerinden en az 2 yıl kart aidatı verebilme özelliği sunuyor. Bu kredi kartını QNB Finansbank ile anlaşmalı iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ancak diğer özel taksit ve kampanyalardan yararlanamıyorsunuz.


Kaynak

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu