Yeni İş Fikirleri

Fabrikadan Evlere İş Veren Firmalar 2021 Ağustos

Fabrikadan evlere iş veren firmaların sayısının artması ile birlikte evde ek iş yapmak isteyenlerinde sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Evde ek iş yapmak isteyen kişilerin büyük çoğunluğu ise ev hanımlarından oluşuyor ve bazı kadınlar ev ekonomisine katkıda bulunmak amacı ile evde çalışmayı istiyor. Fabrikadan evlere iş veren firmalar 2021 yılında her çalışanı için ayrı ayır gider masrafı yapmak istemediği için belirli ücretler karşılığında evlere iş veriyor. Bu nedenle evde paketleme işi arayan kişiler için evde paketleme işi telefon numarası, güvenilir evde paketleme işi, Koton fabrika evlere iş 2021 yılında devam ediyor mu, Fabrikalardan evlere iş veren firmalar 2021 yılında hangileridir araştırdık.

Fason Firmaların Evlere Paketleme İşleri

En hanımlarına yaygın olarak gönderilen iş paketleme işi olmaktadır. Çünkü paketleme departmanları fabrikaların son safhasında bulunmakta ve buradan çıkan ürünler müşterilere dağıtılmaktadır. Fason firmanın stokunda ürün bulunmasına rağmen paketleme işi yetişmediği için bu departmana yeni eleman almak yerine evlere iş göndermek, firmalara daha mantıklı gelebilmektedir.

Evlere en çok gönderilen fason paketleme ürünleri ise:

 • Hediyelik eşya ürünleri, saatler, tespih, kalem, kına, nikah şekeri, cüzdan, küçük elektronik ürünler, yapma çiçekler, el örgüsü ürünler,
 • Her türlü giyim ürünü daha çok tişört, şapka, pijama vb. ürünler,
 • Leblebi, fındık, badem gibi kuru yemişler,
 • Şekerlemeler paketleme işleri yapılmaktadır.

Görüldüğü gibi hediyelik eşyalardan gıda ürünlerine kadar birçok farklı ürün evlere gönderilebiliyor. Tabi bunu yanlış düşünüp LC Waikiki Evlere iş veren firmalardan olduğunu ve kaliteli markaların da paketleme işlerinin evlerde yapıldığını düşünmeyin. Evde paketleme işleri de oldukça makul tutarlarda kazanç sağlamaktadır. Ev hanımları ve öğrencilerin yapabileceği işlerdir. Türkiye geneli fabrikalardan evlere ek iş imkanı için iş ilanlarına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz.

Seramik Fabrikaları Evlere Seramik Temizleme İş Veriyor!

Türkiye genelinde bazı seramik fabrikaları kalabalık ailelerin iş gücünden yararlanabilmek için evlere iş göndermektedir. Evlere iş veren fabrikalar genelde küçük seramik temizleme işlerini ev hanımlarına gönderirler. Türkiye geneli fabrikalardan evlere ek iş İmkanı ile gönderilen ürünler açık halde gelir ve paketlenerek firmaya teslimleri yapılır. Bu ürünlerin bir çoğu sır atılmadan önceki halleridir.

Evlere verilen seramik işleri her ne kadar kolay gibi görünse de hızlı çalışan bir bayan bu üründen günde en fazla 10 adet yapabilir. Fabrikalar ortalama bir ürün başına 3 TL civarında bir temizleme ücreti verirler. Hesaplamaya göre günde 10 tane yapabilen bayan günlük 30 TL aylık ise 900 TL civarında bir ek gelir elde edecektir. Ancak, bayanın bu sayıya çıkması için evinde günlük 8 saatten fazla çalışması gerekebilir. Gerçi bu iş beceri ile alakalı bir durum olduğundan siz 15 adet yapmayı da düşünebilirsiniz.

Fabrikaların ek iş verdikleri bayanlardan talepleri şu şekildedir:

 • Kaliteli işçilik: Eve gönderilen ürünlerin işlenmesinde özen gösterilmesi.
 • Zamanında teslimat: Kaç adet hazırlanabiliyor ise firma ile yapılan görüşme de o kadar sipariş verilmesi gerekir. Diğer aile bireylerine veya komşulara güvenerek fason firma veya fabrikaya adet bildirilmesi durumunda problemler yaşanabilir.
 • Devamlılık: Çalışmak isteyen ev hanımının bu işi sürekli yapacak olması gerekir. Haftada 2 gün, günlük 2-4 saat çalışmak yeterli değildir.
 • Teslimat kolaylığı: Eğer ürünleri fabrikadan siz alırsanız, teslimat aracınız varsa, bir adım öndesiniz.

Evlere İş Veren Fason Firmalar

Evlere iş veren fason firmalar ile anlaşmalı olan fabrikaların veya üretime dair kurulmuş olan işletmeler ev hanımlarına, öğrencilere veya ek iş arayan kişilere evlerinde çalışma olanağı sağlamaktadır.

Evlere iş veren fason firmalar:

 • Evlere iş veren fason firmalardan maske paketleme işi almak isteyen kişiler İstanbul Gaziosmanpaşa’da 500 evler hürriyet Cengiz Topel caddesi çevresinde ikamet eden kişiler için sosyal medya platformlarında oldukça fazla ilan vardır başvuru talebinde bulunabilirler.
 • Dikiş makinesi olan bayanlara Sakarya Mithatpaşa da fason dikiş işi verecek dikimevleri bulunuyor.
 • İstanbul Pendik Fevzi çakmak mahallesinde evlere boncuk işi veren firmalar bulunmaktadır.
 • Mert Tekstil elbise, kazak, badi ve abiye gibi ürünlerin üzerine işlenmek üzere evlere boncuk işleri vermektedir.
 • Esenyurt ve Avcılar bölgelerinde etiket işi veren firmalar bulunuyor.
 • Çekmeköy çamlık evlere takı montaj işi verilmektedir.
 • Küçük köyde evlere boncuk işi veren fason firmalar yer alıyor.
 • Takı konusunda tecrübeleri olan kişiler kolye, bileklik ve halhal yapımı için Kadıköy, Erenköy, Maltepe ve Kartal bölgelerinde yer alan fason firmalar ile iletişime geçebilir.

Ayrıca, evlere iplik işi veren firmalarda oldukça fazladır. Evde iplik temizleten fason firmalar ürünlerin kenarlarında oluşan ipliklerin temizlenmesi işini evde çalışan bayanlara vermektedirler.

Koton Fabrika Evlere İş 2021

Koton fabrikası direkt olarak değil fason firmalar aracılığı ile evlere iş vermektedir. Paketleme, etiketleme, düğmeleme ve temizleme işleri için fason firmalar ile iletişime geçen koton firmasının evde paketleme işlerini yapabilirsiniz. Koton gibi büyük fabrikalar ile iletişime geçmek mümkün olmadığından dolayı fason firmalar aracılığı ile iletişime geçmek mümkündür. İletişime geçerek evlere verilen işlerden alarak maddi gelir sağlayabilirsiniz.

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Türkiye geneli fabrikalardan evlere ek iş imkanı kaparo almadan kadın ve öğrencilere evde paketleme işi veren firmalar bulunuyor. Kaparo vermeden güvenilir firmalardan yapabileceğiniz belli başlı işler var. Bu işler haftalık, aylık bazı zamanlarda ise günlük olarak verilmektedir. Firmalar ile iletişime geçtiğinizde evinizde kendi ekibinizi oluşturup verilen işleri zamanında yetiştirerek yeni işlerde alabilirsiniz.

Kaporasız paketleme işi:

 • Kürdan paketleme,
 • Nikah şekeri paketleme,
 • Çorap paketleme,
 • Kına paketleme,
 • Mum paketleme,
 • Bardak paketleme,
 • Mandal paketleme.

Paketleme işlerini kaparo ödemeden yaparak ek gelir elde edebilir ve kendi ekibinizi oluşturabilirsiniz. Firmaların kaparo almasının sebebi ise kedilerini ve paketleme işi yapacak olan kişilere vermiş oldukları malzemeleri güvence altına almaktır. Genellikle evlere iş veren tüm firmalar kaparo talep etmektedir. İşlerini tamamlayıp güvenli bir şekilde firmalara ulaştırdığınızda kaparo için verdiğiniz ücreti geri alabilirsiniz.

Güvenilir Evde Paketleme İşi

Ek iş arayan ve evde çalışmak isteyen herkes güvenilir firmalardan evde paketleme işi almak istiyor. Güvenilir firmalardan iş almak kazancınızı zamanında almanız veya işinizin devamlılığı anlamına gelmektedir. Ev hanımlarının en çok tercih ettiği paketleme işleri ek gelir elde ederek ev ekonomisine katkıda bulunmayı hedefleyen ev hanımlarının tercihlerinde başta gelmektedir. Paketleme işlerinin yanı sıra seramik boyama ve iplik temizleme gibi işlerde son dönemlerde evde yapılabilecek popüler işler arasındadır. Evlere iş gönderen firmalar ile iletişime geçerek detaylı bilgileri aldıktan evde paketleme işi yapabilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar ve iletişim bilgileri için Evlere İş Veren Firmalar içeriğimizden iletişim bilgilerine ulaşarak başvuru yapabilirsiniz.

Evlere İş Gönderen Firmalar 2021

Türkiye geneli fabrikalardan evlere iş gönderen firmalar ile ev hanımlarının kendi evlerinde fason firmalar ve fabrikalar tarafından gönderilen ev işlerini yaptıklarını duymuş olmalısınız. İş-kur tarafından böyle bir imkan sağlanmıyor ancak Ankara, İstanbul ve İzmir şehirlerinde bazı firmalar evden çalışmak isteyen bayanlara evlere iş vermektedirler. Bu firmalar daha çok fason firmalar olmakla birlikte kurumsallık ve kalitenin aksine düşük maliyetli iş gücü amaçlarlar ve bu sebeple ev hanımlarına ve evde çalışan herkese ev işi gönderirler.

Firmaların evlere gönderdiği işler:

 • Küçük işletmelerin ütü ve yıkama işleri,
 • Tekstil fabrikaları evde iplik ayırma işi,
 • Boncuk atölyeleri evde iplere boncuk dizme işi,
 • Fason giyim firmalarının elbiselere düğme dikme işi,
 • Bölgeye ve yerlere göre değişiklik gösteren toptan nikah şekeri ve paketleme işleri olmaktadır.

Saymış olduğumuz 5 önemli iş kolu fabrikaların, küçük esnafın veya fason firmaların evlere vermeyi tercih ettikleri işlerdir. Ancak bu durum yoldan geçen herkese iş verildiği anlamına gelmemektedir. Firmaların bazıları evlere iş gönderirken gayet seçici davranır ve her başvurana iş imkanı sağlamaz. Hatta uzakta oturan ve işinin ehli olan kişilere kargo ile evlere gönderim seçeneği mevcut iken, birçok işsiz kişi bundan yararlanamaz.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar

Ev hanımlarının evde paketleme işi yapmak istemesinde ki en büyük etken evlerine daha fazla vakit ayırmaktadır. Bu nedenle evlere iş veren firmalarla anlaşarak ev ekonomisine katkıda bulunabiliyorlar. Ev hanımları ilk olarak sosyal medya sayfalarında verilen ilanlardan fason firmalara ulaşarak kendilerine uygun olan işi seçerek evde paketleme işine başlayabilir. Bu tarz iş ilanlarına çok fazla talep geldiğinden dolayı tek firmaya değil birden fazla firma için iş başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru yaptığınız firma ile ikamet ettiğiniz bölge aynı yerdeyse eğer iş alma olasılığınız yükselebilir. Firmalar iş için gerekli olacak tüm malzemeleri gönderir ve kişiler malzeme tedariki ile uğraşmadan evde paketleme işi yapabilirsiniz.

Facebook, instagram ve kariyer.net gibi sayfalar üzerinden iş ilanlarını bulabilir ve kargo ile evlere iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar

Evde boncuk dizme işi oldukça basit bir iştir ve ev hanımları ile birlikte öğrencilerin ek iş olarak yapabileceği işler arasındadır. En çok İstanbul’da Balat, Gaziosmanpaşa, Zeytinburnu, Bağcılar, Pendik, Fatih ve Esenler ‘de evlere boncuk işi veren firmalar bulunmaktadır. İstanbul dışında iş arayanlar için bu firmalar kargo bedelinin karşılanmasını iş alacak kişilerden talep etmektedir. Evlere boncuk işi veren firmaların telefon numaraları ile iletişime geçerek işleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu firmalardan sadece giyim üzerine değil aksesuar ve organizasyon işlerinde de gerekli olarak istenmektedir. Size uygun olan firmalar ile iletişime gerek detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Evlere boncuk işi veren firmalar:

 • BNK Nakış Tekstil: Giyim üzerine boncuk işi alabilirsiniz.
 • Seçil HOBBY: Facebook sayfası bulunuyor iletişime geçebilirsiniz.
 • Tasarı Aksesuar: Firma hakkında bilgileri web sayfasından alabilirsiniz.
 • Funda İşleme: İnci işlemeler için sipariş alabilirsiniz.
 • Damla boncuk: Aksesuar işi veren bir firmadır.
 • Gülsan Sentetik Dokuma: Dokuma işi vermektedir.

Fabrikadan evlere iş veren firmaların yapacakları ödemeler kişilerin yapmış oldukları işlerin adet sayısına göre yapılmaktadır. Ne kadar çok iş yaparsanız alacağınız ücrette aynı orantıda artacaktır.

Çantalara Zımba Basma İşi

Özel üretim olarak sayılmakta olan taşlı ve zımbalı çantalar ürünlerin satışı da ona oranla pahalıdır. Fabrika el işini beğendiği kişilerin ev adreslerini talep ederek kargo veya nakliye yoluyla bu ürünleri gönderir. Yapılan ürün sayısı kadar ay sonunda kişilere maaşları ödenir. Bu malzemelerin birleştirilmesi, yapıştırılması ya da makineyle basılması durumunda gerekli bu malzemeleri de size çantalarla birlikte tedarik edeceklerdir. Sadece çanta değil onun dışında cüzdan ve tekstil ürünü olan giysiler de seçenekler arasındadır. Bu ürünleri de evde yapmak isterseniz fabrikalara başvurabilirsiniz. Toplu olarak yaptığınız bu ürünler için aylık kazancınızı alacaksınız. Birden fazla ürün seçebilme imkanıyla yapacağınız iş oranında kazancınızı da arttırabilirsiniz.

Kalem Montaj İşi

Kalem modası asla bitmiyor onlarca kalem olsa da kalem almaktan vazgeçilmesi zordur. Birçok çeşidi bulunması farklı renkte ve özelliğe sahip olması kalemleri cazip hale getiriyor. Fabrikalar  birkaç parçaya sahip olmasından dolayı çoğu firma montaj kısmını ev hanımlarına ve öğrencilere gönderir. Fabrikalarda bu işi yapan kişilere yol masrafı yemek vs. gibi giderler fazla gelmekte evdeki çalışanlara göndermek daha ekonomik olmaktadır. Özellikle yurt dışına ihraç edilen kalemlerin maliyeti fazla olmaktadır. Kaliteli kalemler olduğunda kalem başı 1 TL normal kalemler için ise 25 kuruşla 50 kuruş arası bir ücret verilmektedir.

Ortalama bir saatte 10 normal 4 dolma kalem yapıldığını hesap edersek, düzenli çalışan birisi için ayda 1000 lira ve üzeri kazanç sağlaması mümkündür. Ayrıca bu tarz evde ek iş yapmak isteyenler daha hızlı ve  daha çok kazanmak için yakınlarınızla ekip halinde çalışırsanız hem daha fazla kazanmış olursunuz hem de kar etmiş olursunuz. Bu işe ulaşmak istiyorsanız arama motorunuzdan evlere iş gönderen fabrikalara bakabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Yapımı

Evde nikah şekeri yaparak evin gelirine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları ya da boş zamanlarında kendine ek gelir sağlamak isteyen öğrenciler için evlere nikah şekeri ve süsleme malzemeleri firmalar tarafından gönderilmektedir. Elinize gerekli bu malzemeler ulaştıktan sonra hemen işinize başlayabilirsiniz. Nikah şekerinin çeşidine göre fiyat aralıkları değişmektedir. Daha büyük ve uğraş gerektiren nikah şekerleri için adet fiyatı artmaktadır. Aylık olarak yapacağınız nikah şekeri adedince karşılığında ücret alacaksınız. Firmanın belirlediği tarih aralığına kadar ürünleri tamamlayabilirsiniz. Tamamladığınız ürünleri firmaya kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz. Ortalama olarak aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arasında bir kazanç sağlayabilirsiniz. Ücretinizi eğer firma konumuza yakın bir yerdeyse elden de ulaştırma imkanı tanımaktadır. Bunun yanı sıra hesap numaranızı ileterek havale yoluyla ücretinizi yatırmaktadırlar.

Nikah Şekeri Veren Firmalarla İletişim

İnternette pek çok bu konuda güvenilir site bulunmaktadır. Arama motorunuzdan bu firmalara ulaşabilirsiniz. Her siteye telefon numaranızı vermeyin bazı siteler güvenilir olmayabilir. E-postanızı yazarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Firmalarla iletişim kurduğunuzda anlaşmaya göre evinize kargo ile gelen siparişlerinizi belirtilen zaman aralığında yapıp göndermeniz gerekmektedir.

Evde İplik Temizleme ve Etiket Basma

Tekstil fabrikalarının çoğunluğu bayan işçiler tarafından tercih edilmektedir. Tekstil fabrikaları da bayanları erkeklere oranla daha çok tercih etmektedir bunun sebebi kadınların elinin bu sektöre daha yatkın olmasıdır. Tekstil fabrikalarında maliyeti düşürmek adına bu işler ev hanımlarına teslim edilmektedir. Aracı firmaların bazıları fason verilen işi dikkatli ve hızlı yapabilecek kimseleri belirler ve araç ya da kargo aracılığıyla ürünleri gönderir ya da iletirler.

Tüm kontrollerden geçtikten sonra bazı gömleklerin üzerinde iplikler kaldığından dolayı kalan ipliklerin temizlenmesi ve etiketinin basılması gereken ürünleri evlere yollayarak ürün başına ücret öderler ve dağıtılması için evlerden teslim alırlar, hatta etiket basmak için gerekli makineyi de bizzat firma temin eder. Sizden sadece istenen işinizi düzgün bir şekilde hızlı olmanız da önem arz etmekle bitlikte olup işi zamanında teslim etmeniz.

Anlatması bu kadar basit olsa da, evlere iş gönderen firmalara ulaşmak bir o kadar zordur. Çünkü firmanın güvenini kazanmak gerekir. Ayrıca sosyal medya üzerinde bu işleri yaparak 4 bin, 5 bin TL kazanacağınızı vaat edenlere inanmayın. Firmaların size güvenmesi kadar sizin de onlara güvenmeniz zor bir süreçtir. Ek iş ilanı verildiğinde evde çalışmak isteyecek onlarca kişi başvuru yapacaktır. Sahibinden sitesinde şuanda evde çalışmak isteyen kişi arayan 50 firma bulunmaktadır. Fabrikalardan ve fason firmalardan Sahibinden sitesine ilan veren verenleri görmek için evlere ek iş imkanları adresini inceleyerek bu 50 firmaya ulaşabilirsiniz.

İstoç Evlere İş Veren Firmalar Telefon Numarası

İstoç evlere iş veren firmalar arasında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Firmanın çalışanlarına en çok boncuk dizme işi verdiği de sosyal medya hesaplarında görülmektedir. Genellikler, ütü, yıkama, iplik ayırma, nikah şekeri ve fason giyim firmalar tarafından temin edilen ürünlere düğme dikme işleri evlerde çalışan kişilere verilmektedir. İstoç evlere iş veren firmalar telefon numarası bilgisi için facebook veya twitter gibi sosyal medya hesaplarından iletişime geçebilirsiniz. Firma ile iletişime geçen kişilerden bazı şartlar aranmaktadır. İş disiplini olan ve verilen ürünleri zamanında yetiştiren kişiler ile çalışmak isteyen firma yaş kriterine de dikkat etmektedir. İletişime geçerek şartlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İş-Kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu?

Ev kadınlarına destek olmak amacıyla İş-kur evde paketleme işi vermektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Gaziantep, Adana, Tekirdağ gibi pek çok şehirde, ev hanımlarına evden iş fırsatı ve ek iş imkanı sunmaktadır. İş-Kur tarafından nikah şekeri yapımı, sabun, tel toka yapımı, kulak çubuğu paketleme, poşet katlama ve maske yapma gibi işleri ekonomiye katkı sağlayacak iş fırsatları sunulmaktadır. Siz de İş-kur üzerinden evde paketleme işi yapmak isterseniz, internet sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Yaşadığınız il ya da ilçe bilgisini girerek, ilanı verilen paketleme işlerini görüntüleyebilir ve kişisel bilgilerinizi girerek başvuruda bulunabilirsiniz. Yarı zamanlı ve daimi olarak, açık pozisyon ilanları verilmektedir. Çoğu ilan için deneyim ve eğitim bilgisi istenmese de, bazı firmaların deneyim ve eğitim bilgisi kriterleri olduğunu söylemek isteriz.

Evde Paketleme İş İlanları

Evde paketleme iş ilanlarında Part Time yardımcı eleman arayan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz firmalar ve çalışma koşulları hakkında bilgi alabilir ve ödemelerinin nasıl yapıldığını öğrenerek işe başlayabilirsiniz.

Evde PAKETLEME işi Sahibinden

Eğer bu iş size göre değil ise sahibinden.com sitesinde YARDIMCI ELEMAN ARAYANLAR bölümünde 600’den fazla evde ek iş ilanı bulunmaktadır. sahibinden.com‘daki ek iş imkanlarına ulaşmak mümkün. Bununla birlikte yine aynı sitede mevcut olan Part Time ve ek iş ilanları kategorisinde yüksek veya düşük gelir talep eden ev hanımları için uygun iş ilanları bulunmaktadır. Firmaların çoğu sigorta + asgari ücret + prim vaat ediyor. Bu ilan da sahibinden sitesinde mevcuttur. Bu işler arasından size en yakın lokasyon da bulunan firmayı ve elinizin en yatkın olduğu işi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kaynak

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu