Kredi Kartı

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Haziran 2021 5.000 LİMİT BAŞVUR

Bankaların çoğu gelir belgesi olan ve kredi notu iyi olan herkese kredi kartını kolaylıkla vermektedir. Çalışmayan, işsiz olan kişiler kredi kartı alabilmeleri için gelir belgesiz kredi kartı veren bankaları araştırmaktadır. Bankalardan kredi kartı almanın en kolay yollarını araştıran kişiler için hangi banka anında kredi kartı verir, çalışmayan biri kredi kartı alabilir mi, kesin onaylı kredi kartı veren bankalar ve gelir belgesiz kredi kartı limiti hakkında tüm bilgileri öğrenebilir ve kredi kartı için başvuru yapabilirsiniz.

Kimler Kredi Kartı Çıkartabilir?

Bireysel olarak kredi kartı başvurusu yapmak ve kredi kartı sahibi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. Bankaların belirli şartlarını taşıyan herkes kredi kartı başvurusu yaparak harcamalarına yönelik kart alabilir. Bunlarla beraber maaşsız, bordrosuz ve gelir belgesiz kredi kartını nasıl alacağınızı sizler için araştırdık. Devam ederek öğrenebilirsiniz.

Hangi Banka Anında Kredi Kartı Verir?

Acil kredi kartına ihtiyaç duyan vatandaşlar için anında kredi kartı veren bankaları sizler için listeledik.

 İşte Anında Kredi Kartı Veren Banka Listesi:

 • Akbank Axess Kredi Kartı
 • Garanti Bonus Kart
 • İNG Bonus Card
 • Denizbank Bonus Kart
 • İş Bankası Maximum Kart

Maaş Bordrosuz- Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartları ülkemizde de dünyada olduğu gibi yoğun olarak kullanılmaktadır. Hayatımızın artık olmazsa olmazlarında olan ve neredeyse nakit para kullanımının önüne geçen kredi kartları çalışanlara, iş sahibi olanlara,  ev hanımlarına, işsizlere ve öğrencilere kısaca her talep edene verilmektedir. Kredi kartınızı bilinçli kullanarak hiç bir şekilde sorun yaşamayacağınızı varsayarsak bankalar işsiz olanlara da çekinmeden kredi kartı vermektedir. Kullanım kişinin inisiyatifinde olduğundan kredi kartı vermekte herhangi  bir sorun yaşamazsınız. Sadece ödemeler ile ilgilenen bankalardan ödemeleri  zamanında yaparak kredi kartınızı alabilirsiniz.

İşsizlere kredi veren bankalar ilk olarak kişinin kredi notu skoruna bakmak olacaktır. Bu nedenle kredi notunuz ne kadar yüksek ise isşizlere kredi kartı veren bankalardan kredi kartı almanız bir o kadar kolay olacaktır. İşsizlere gelir belgesi olmayanlara evraksız kredi kartı veren bankalar listesi ise;

 • Akbank
 • Odeabank,
 • Burganbank
 • Garanti Bankası,
 • Ziraat Bankası,
 • Yapı Kredi Bankası,
 • Anadolu Bank,
 • Vakıflar Bankası,
 •  İş Bankası,
 • Şekerbank,
 • Türkiye Ekonomi Bankası,
 • QNB Finansbank’tır.

Eğer kredi skorunuz düşükse, kredi notunuz puanının 800 ve altındaysa riskli grupta yer alıyorsanız diğer kredi kartı veren bankalardan aldığı kartların borçlarını düzenli olarak ödememişse, bu kez kredi kartı alamayabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Kimlere Veriliyor?

Gelir belgesiz kredi kartları 18 yaşından büyük olan herkese hemen hemen verilmektedir. Üstelik kredi notunuz düşük dahi olsa, hiç kredi puanınız olmamış bile olsa ev hanımı, serbest meslek sahibi, öğrenciler ve gelir belgesi olmayan kişiler Bloke Teminatlı Kredi Kartı alabilirler. İlk olarak mevduat hesabınızın olması gerekir. Bu hesaba belirli bir miktar para yatırmalısınız. Yatırdığınız miktarın tümünü yada %80 oranında karşılığı olan kısmı sizin kredi kartınız olacaktır. Bu şekilde kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Eğer kredi kartı başvurusu esnasında işsiz iseniz, çalışmıyorsanız ve aylık düzenli bir geliriniz yoksa bu durumda başvuru sırasında bu durumunuzu yetkiliye iletmeniz gereklidir. Çünkü verilecek kredi kartının limiti iş durumunuza göre belirlenecektir. Özellikle işsiz olanlara az ve düşük limitlerde kredi kartı onayı verilirken, iş bulmanız durumunda bankaya işsiz olmadığınızı ve yaptığınız işi de ileterek limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz. Örneğin öğrencilere verilen kredi kartlarının limiti 300 TL ile sınırlıdır. Bunun gibi bankalar limit sınırlaması getirdiği durumlardan birisi de kişinin iş durumudur. Aylık düzenli ödemeler yaparak ve iş bularak kredi kartı limitinizi artırıma gidebilirsiniz.

Kesin Onaylı kredi Kartı Veren Bankalar

Anında onaylı kredi kartı başvuru yapmak için sms yolu veya internet üzerinden online başvuru yapabilirsiniz. Kesin onaylı kredi veren bankalar ise;

 • En Para
 • TEB
 • Akbank
 • ING Bank
 • Garanti BBVA
 • Denizbank
 • Vakıfbank
 • Türkiye İş Bankası
 • Yapı Kredi
 • QNB Finansbank

Bankalarına kredi kartı için başvuru yapabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (75.000 TL LİMİT) Hemen bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Çalışmayan biri Kredi Kartı Alabilir mi?

Bazı bankalar işsiz olanlar için kredi kartı vermemeyi uygun görmektedir. Bu tutum tamamıyla bankanın kendi mevzuatıyla alakalı bir durumdur. Bu durumda kişiler tanıdık birinin geliriyle kendi adlarına kredi kartı çıkarma yönteminden yararlanabilirler. Bu yöntem kart kullanıcılarının en çok tercih ettiği yöntemlerin ilk sırasında yer almaktadır. Ailede çalışan ve geliri bulunan birinin gelir belgesinden yararlanarak kredi kartı çıkarmanız mümkündür. Bu gibi durumlarda aile bireylerinizin gelirinden yararlanarak kendinize ek kart çıkarabilirsiniz. Kart borcu ödemelerini düzenli olarak yaparak hiç bir sorunla karşılaşmadan kartınızı kullanabilirsiniz. Ana kart üzerinden erişim sağlandığı için gerekli olan tüm izinleri alarak kartınızla alışveriş yapabilirsiniz. Ana karta bağlı olarak işsiz olsanız bile düzenli bir geliriniz varsa kredi kartı çıkartma imkanınız mevcuttur. Bayanlara TEB’ in verdiği She kart ile ilgili detaylar için tıklayınız.

İşsizlere Kredi Kartı Verilir mi?

İşsiz olanlar ek kart çıkarmanın yanında bankaya teminat göstererek de kredi kartı çıkarabilirler. Bu yöntem de sıklıkla kullanılan bir kart çıkarma yöntemidir. Bankaya emekliliğinizi, bankadaki mevduat hesabınızı güvence bedeli olarak göstererek kısaca bankaya teminat göstererek kredi kartınızı alabilirsiniz. Bankaya gösterilen teminatın yüksekliği ne kadar fazla olursa teminat ayrıca gayrimenkul de olabilir kartın limiti de o kadar fazla limitiniz olacaktır.

Bankalardan kredi kartı alarak sanki bedava alışveriş yapıyormuş gibi bir hisse kapılmadan düzenli bir ödeme sistemi ile alışveriş yapmanız, ileride ödeme gününde borç bakiyesinin karşılanamaması gibi durumla karşılaşmamanız için gereklidir. Bilinçsiz kart kullanım sonucu temerrüte düşen ve avukatlık icralık olanların sayısı son zamanlarda oldukça fazladır. Bu nedenle özellikle iş değişikliği gibi nedenlerle işsiz kaldığınızda kartınıza yüklenmek yerine nakit alışveriş yapmanız ay sonunda sizi sıkıntıdan kurtarabilir.

İşsizler bankaların İnternet bankacılığı hizmetini kullanarak internet üzerinden kolaylıkla kredi kartı başvurusu yapabilirler. İnternet üzerinden yapılan başvurularda kişilerden kefil, evrak ve gelir belgesi istenmediği için banka şubesinden başvuru yapmak yerine internet üzerinden bir tıkla kart başvurusu yapabilirsiniz. İnternetten gelir belgesiz kredi kartı başvurusu yapan işsizler borç batağında değilse, kara listede ismi bulunmuyorsa ve kredi notu düşük değilse büyük ihtimalle kredi kartına sahip olabilecektir.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu

Bankaların internet bankacılığı hizmetini kullanarak kredi kartı başvurusu yapabilmek için işsizlerin T.C. Kimlik numarası ve güncel cep telefonu numarası gereklidir. Sadece bu bilgiler kart başvurusu için yeterli olacaktır. İşsizlere genellikle düşük limitlerde kredi kartı verilecektir. Ancak bir süre sonra ödemelerinizi düzgün şekilde takip ettiğiniz ve borçlu olmadığınız görülürse, kart limitiniz arttırılacaktır. İşsizseniz ve buna rağmen yüksek limitli bir kredi kartı talep ediyorsanız  bu durumda işsiz vatandaşlarımızın mutlaka banka şubesine bizzat başvurması ve sözleşme imzalaması gerekecektir.

Gelir belgesi talep etmeden verilen kredi kartlarının düşük limitler ile belirli kişilere verilmeye devam edecektir.

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankaların yanında belgesiz evraksız kredi veren bankalarda bulunmaktadır. Cetteteb, Burganbank, Odeabank, Aktifbank Nkolay ve Akbank Direk kredi imkanlarından da söz etmek gerekirse;

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı İmkanı

Akbank, kendi bünyesinde müşterilerine özel Axess özellikli kredi kartları avantajı sunmaktadır. Bu kart sayesinde alışverişlerinizi taksit ile kolayca yapabilir, chip para kazanabilir, para puanlarınız ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Abank’tan gelir belgesi olmadan kredi kartı alabilirsiniz. SMS yolu ile kredi kartına anında ulaşabilirsiniz.

 • Kredi yazarak bir boşluk bırakın.
 • T.C. kimlik numaranızı yazın.
 • 4425’e gönderin.
 • Doğru bir şekilde işlemi tamamladığınızda kredi notunuz incelenir.
 • Sonrasında sms ile kart bilgilendirme mesajı alacaksınız.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Limiti

Gelir belgesiz kredi kartı almak isteyen kişiler, hemen hemen he bankadan istediği kartı seçebilir. Gelir belgesiz, maaş bordrosuz olan kişilerin kredi kartı limiti en aza 200 TL en fazla ise 2.000 TL olacaktır. (ORTALAMA OLARAK BELLİRTİLMİŞTİR.)


Kaynak

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu