Araç Kredisi

İş Makinesi Kredisi Veren Bankalar (Güncel) Haziran 2021

Dozer, Buldozer traktör kepçe satın alma kredileri, özel sektör ve sanayi bölgelerinde kullanılmak üzere alınacak olan İş Makineleri Kredisi Veren Bankalar, iş makineleri kredileri nasıl alınır, İş makinesi alımlarında Kosgeb desteği, hangi iş makinesi hangi alanlarda kullanılır gibi başlıklara değinerek siz değerli okurlarımıza bilgiler vermeye devam edeceğiz.

İş Makinesi Kredisi Veren Bankalar

İş makinesi almak isteyen girişimcilerimiz için bankalar kredi verirken aynı zamanda devlet destekli KOSGEB kredi imkanlarından da yararlanmanız mümkün olacaktır. İş makineleri sanayi bölgelerinde oldukça önemli olurken aynı zamanda yatırım yapmak istediğiniz iş hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmanız sizin için oldukça avantajlı bir hal alacaktır.

Bankalar ve finans kuruluşları ayrıca Kosgeb de iş makinesi kredisi vermektedir.

Daha önceden kullanmış olduğunuz bir iş makinesi veya herhangi bir özel sektörde iş makinesi operatörü olmuş olmanız yatırım yapmak istemiş olduğunuz sektöre daha güçlü giriş yapmanızı sağlayacaktır. Fakat tüm bunlar sizin için yeterli olmaya bilir bu sebeple de sağlıklı bir iş planı çıkararak almak istemiş olduğunuz iş makineleri üzerine sıkı bir araştırma yapmalı ve bankaların finansman desteklerinden yararlanmalısınız.

Bu sebeple siz değerli okurlarımız için İş Makinesi Kredisi Veren Bankalar hakkında bilgi toplayarak sağlıklı adımlar atmanıza yardımcı olmak istedik

  • Türkiye Finans Bankası
  • Garanti Bankası
  • Ziraat bankası
  • Akbank
  • Ing Bank
  • Denibank
  • Vakıfbank
  • Halk bankası
  • Yapı kredi bankası

Yukarıda saymış olduğumuz bankalar almak istemiş olduğunuz iş makineleri için kredi imkanı sağlamaktadır.

İş Makineleri kredileri nasıl alınır?
İş Makineleri kredileri nasıl alınır?

İş Makineleri Kredileri Nasıl Alınır?

Türkiye Finans Bankası;

Türkiye Finans bankası krediye ihtiyaç duyan müşterilerinin yanında olduğu gibi İş makineleri üzerinde kredi çekmek isteyen girişimcilerimiz için de desteklerini sürdürmektedir. Türkiye Finans Bankası, Yatırım ve Makine Ekipman Kredisi adı altında finansman sağlamaktadır. Türkiye Finans Bankasında çekilen bu kredi Sabit maliyet avantajı sağlayarak firmanızı ekonomik dalgalanmalara karşı korumaktadır. Çekmek istemiş olduğunuz krediyi Türk Lirası, döviz kredisi veya döviz endeksli kredi olarak kullanabilirsiniz. Çekmiş olduğunuz krediyi sabit veya eşit taksitli kredi imkanları ile 60 aya kadar esnek kredi ödeme koşulları sağlamaktadır.

Garanti Bankası;

Garanti Bankası da iş makinesi almak isteyen vatandaşlarımıza desteklerini sunarak finansman desteği sağlamaktadır. Dönem dönem rakip bankalara nazaran daha çok müşterinin dikkatini çekmek için uygun kredi imkanları sunarak kredi faiz oranlarını düşürmektedir. Uygun ödeme imkanları sağlayarak 60 aya kadar vade imkanı da sağlamaktadır.

Garanti Bankası İş Makinesi Kredileri linkinden  ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası;

Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası kamu kuruluşlu bir banka olmuş olduğu için devlet destekli kredilerde ön planda olmaktadır. Bunun yanı sıra uygun kredi koşulları ile bir çok müşterinin dikkatini çekerek finansman sağlamaktadır. Ziraat bankası İş makinesi almak isteyen veya kiralamak isteyen girişimciler için avantajlı kredi imkanları sunmaktadır.

İş Makinesi Alımlarında KOSGEB Desteğinden Yararlanılabilir mi?

İş makinesi almak isteyen girişimcilerimiz için bankalar avantajlı kredi imkanları sağlarken aynı zamanda devlet tarafından destek verilmiş KOSGEB kredi imkanlarından da yararlanmanız mümkün olacaktır. İş makineleri kredileri için hibe kredi imkanlarının yanı sıra sıfır faizli kredi olanakları da sunulmaktadır. 50 bin liralık geri ödemesiz yani hibe kredi imkanı sağlayan bu kurum 100 bin liraya kadar da faizsiz kredi imkanı sunmaktadır. KOSGEB desteklerinden yararlanmanız için iyi bir iş planı ile bu kuruma başvuru yapmanız gerekecektir. İş makineleri sektörüne giriş yapmak için, İnşaat sektöründe hizmet vermek için, Şantiye kurmak için iyi bir iş planı oluşturarak KOSGEB desteklerinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Kosgeb NACE kodları arasında yer alan İnşaat sektörü hakkında araştırma yapabilir ve sağlıklı adımlarla sektöre giriş yapabilirsiniz.

Oto Yedek Parça Açmak İçin Devletten 150 Bin Destek! hakkında detaylı bilgi yazımızın içeriğinde.

İş Makinesi Alımlarında KOSGEB Desteği Kullanılır mı
İş Makinesi Alımlarında KOSGEB Desteğinden yararlanabilirsiniz.

Hangi İş Makinesi Hangi Alanlarda Kullanılır?

İş makineleri üzerinde sıkı bir araştırma yaparak en iyi makineler hakkında bilgi toplayabilir ve kuracağınız işletmenizde başarıyı yakalayabilirsiniz. Bir çok girişimci İş makineleri üzerine işletme kurarken bir çokları da fabrikalarda kullanmak üzere veya inşaat sektöründe veya kendi iş alanları üzerinde kullanmak için iş makinesine ihtiyaç duymaktadır. Girişimciler bazen iş makinesi kiralarken bir çok zamanda iş makinelerini satın almayı tercih etmektedirler. Loader, eksvalatör, dozer gibi araçları alarak işletmelerine can veren firmalar yüksek gelirler elde ederek bu alanda iş yapmış oldukları için kendilerini şanslı hissetmektedirler.

İş makinesi almak istiyorsanız mevcut bankaların kredilerine başvurabilir ya da Kosgeb tarafından verilen kredilerden yararlanabilirsiniz.

Yerli Elektrikli Traktör Fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Kaynak

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu