Yeni İş Fikirleri

İstanbul’da Toptan Giyim Nereden Alınır? 30 Haziran 2021 (Güncel Adres Bilgileri)

Bugünkü yazımızda İstanbul’da toptan giyim almak isteyenler tarafından araştırılan ihracat fazlası toptan giyim nereden alınır, Tekstilkent, Beylikdüzü, Bayrampaşa, Merter, Zeytinburnu, ucuz satılık toptan giyim eşyası almak için toptancıların güncel adres bilgilerinin tüm detayları sizler için araştırdık.

Tekstil sektörüne giriş yapmak isteyen girişimciler bu işe adım atmadan önce genellikle toptan giyim mağazaları hakkında bilgiler edinmek isteyeceklerdir. Toptan giyim, ayakkabı, aksesuar, iplik, takı toka gibi işler üzerinde çalışmak istediğinizde en uygun rakamlarda ve oldukça kaliteli ürünleri alabileceğiniz yer İstanbul olacaktır. İstanbul yakınlarında oturan veya İstanbul içinde ikamet eden vatandaşlarımız bu konuda oldukça şanslıdırlar. Çünkü hangi mağaza nerede, hangi mağazadan hangi ürünü alabilir veya en uygun fiyatı veren mağaza neresidir, bu konular hakkında oldukça bilgi sahibi olacaklardır. Fakat İstanbul dışında ikamet eden fakat sürekli toptan alışveriş için bu şehre gelen işletmecilerde bu konu hakkında oldukça iyi bilgi sahibidirler. Bu sebeple de İstanbul’da toptan giyim nereden alınır? Adres bilgileri, ucuz toptan giyim fiyatları gibi konular hakkında araştırma yapan vatandaşlarımız, yeni girişimcilerimiz olacaktır. Toptan bayan giyim bluz, ceket, elbise, gömlek, hırka, kazak, pantolon, çorap, çamaşır, kumaş, tunik almak isteyenler online toptan alışveriş siteleri üzerinden alabileceği gibi güncel adreslerden toptancılar ile iletişime geçerek ihraç fazlası ürünleri toptan alarak satışını yaparak ticaretini yapabilir.

Toptancılık Nedir?

Çok eski yıllardan günümüze kadar gelmiş olan köklü bir iş kolu olan toptancılık sektöründe çalışacak olan vatandaşlarımız veya bu iş kolu içerisinde çalışan vatandaşlarımız bir ürünü çok uygun fiyatlarla alıp yine çok uygun fiyatlar ile satmaktadırlar. Günümüzde toptancılık yapan firmalar almış oldukları ürünleri en uygun fiyata alıp en kısa sürede elden çıkartma ilkesi ile işlerine devam etmektedirler. Toptancılar için ürünleri en kısa sürede elden çıkartmak oldukça önemlidir. Çünkü firma elindeki ürünü ne kadar kısa sürede satarsa yeni ürünler alarak işlerine o kadar hızlı bir şekilde devam edebilecektir.

Toptancılık Nedir? İstanbul’da Toptan Giyim Nereden Alınır?

İnternet Üzerinden Toptancılık Yapılabilir Mi?

Toptancılık sektöründe bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan bir kısmı tekstil, bir kısmı aksesuar, bir kısmı züccaciye, bir kısmı oyuncak gibi alanlarda hizmet vermektedir. Bu firmalar elbetteki internet üzerinden de toptan satış yaparak para kazanabilirler. Günümüzde çok yaygın olan sosyal medya kanalları üzerinden çok daha kolay satış yapılırken alış veriş siteleri üzerinden de toptancılık işinizi devam ettirmeniz mümkün olacaktır. Sosyal medya kanalları üzerinden genellikle giyim ve aksesuar ürünleri oldukça hızlı bir şekilde satışa sunulmakta ve bir o kadar da hızlı satış meydana gelmektedir.

İnternet Üzerinden Toptancılık Yapılabilir mi?
İnternet Üzerinden Toptancılık Yapılabilir mi?

İstanbul’da Toptan Giyim Nereden Alınır? Toptan Kumaş, Giyim, Çorap, Çamaşır

İstanbul’da toptan ürün satan firmalar ile iletişime geçerek çok uygun fiyata çok çeşit ürün alarak satışını yapabilir oldukça karlı bu işten para kazanabilirsiniz. İstanbul’da toptan giyim alabileceğiniz adresleri Google Maps üzerinden buradan güncel adres telefonlarına konum bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca toptan alacağınız giyim ve kumaşları da kolay bir şekilde elden çıkararak satışını yapabilirsiniz. Fabrika çıkışı toptan giyim imkanı sunan firmalardan da hem ucuz hem de kaliteli toptan ürünlere sahip olabilirsiniz. Kilo ile giyim alabilir, kendi mağazanızda satışa sunabilirsiniz.

İstanbul’da Toptan Alınan Ürünleri Nerede Daha Kolay Satabilirsiniz?

İstanbul’da toptan ürün satan firmalar ile iletişime geçerek çok uygun fiyata çok çeşit ürün alabileceğiniz gibi oldukça da karlı bir şekilde satış yapabilirsiniz. Toptan almış olduğunuz ürünleri çok hızlı ve kolay satmanın yolları ise aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

 • Butiklerde
 • Pazar yerlerinde
 • Evlerde
 • Arabalarda
 • İkamet etmiş olduğunuz bölgedeki tekstil mağazalarında
 • İnstagram, facebook gibi sosyal medya kanalları üzerinde
 • İnternette açılmış olan satış sitelerinde örnek:

Toptan almış olduğunuz herhangi bir ürün çeşidini gittigidiyor gibi sitelerden üyelik alarak satış yapabilir ve oldukça kolay ve hızlı yoldan para kazanabilirsiniz.

Toptancılık Sektöründe İnternet Kullanımının Yeri

Teknolojinin çok hızlı bir şekilde ilerlemiş olması ve insanların özellikle de ticaret işi ile uğraşan vatandaşlarımızın odak noktası haline gelmiştir. Toptancılık sektöründe de internet kullanımı da oldukça büyük öneme sahip olmaktadır. Ticaret alanında internetin bu kadar hızlanmış olması lojistik şirketlerini de harekete geçirmiş ve aynı oranda hızlı bir şekilde İnternet üzerinden yapılan alışverişler ilerlemiştir. Toptancılık sektöründe internet kullanımının yerinin büyük öneme sahip olması çok fazla çeşitte olan ürünlerin kolay bir şekilde insanlara sergilenmesi, depo alanlarının rahatlatılması, hızlı alış veriş işlemlerinin gerçekleşmesi ile alakalı olmaktadır. Bu sebeple de toptancılar artık ellerindeki ürünleri sadece bulundukları bölgede ikamet eden müşterilerine değil ülkemizde yer alan diğer il ve ilçelerde ikamet eden hatta yurt dışında ikamet eden şahıslara bile çok kolay bir şekilde ürün satışı yapabileceklerdir. Ucuz satılık toptan giyim eşyası satan mağazaların adres bilgileri ise;

İstanbul’ da Ucuz Satılık Toptan Giyim Eşyası Firmaların Adres Bilgileri

İstanbul’da çok sayıda giyim firması toptan ürün satışı gerçekleştirerek kaliteli ürünleri çok daha uygun fiyat aralıklarında satışa sunmaktadırlar. Bu firmalar aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

 • Mim Tekstil
 • Pay Tahsilatı
 • Onkar Tekstil
 • Roza Eksport

Mim Tekstil

Firma bay ve bayan kıyafetleri üzerinde satış yapmaktadır. Elbise, Tayt, Şort, Tshort, Tunik gibi ürün çeşitliliğini de bir arada bulundurarak müşteri kitlesini belirlemiş bir tekstil firmasıdır. Her çeşit beden üretimi yapan bu firma ihracat fazlası ürünlerin satışını toptan yaparak hizmetinize sunmaktadır.

Adres Bilgileri; Orta bey Mahallesi, Alibaba Caddesi NO:91 DUMLUPINAR/ PENDİK 

Posta Kodu: 34896 / İstanbul

Bayar Colection Giyim Mağazası

Her çeşit ürünün bir arada bulunduran firma yazlık, kışlık ürünlerinin yanı sıra, ara mevsimlere uygun olan giyim çeşitlerini de üreterek müşterileri ile buluşturmaktadır. Bayar Colection Giyim mağazası sayesinde toptan ürün alımı yapabilir ve oldukça kalı bir şekilde satış gerçekleştirebilirsiniz.

Adres Bilgileri; 5 Telsiz Mahallesi Faruk Sevim Sokak No:33 Zeytinburnu/ İstanbul 

İstanbul'da Toptan Giyim Satan Firmaların Adres Bilgileri
İstanbul’da Toptan Giyim Nereden Alınır?

Onkar Tekstil

Firma dokuma ve örme kumaş imalatının önde gelen isimlerinden biri olmayı başarmış ve toptan alışverişlerde uygun fiyatlar ve kaliteli ürün çeşitliliği sunarak karşınıza çıkmaktadır. Toptan kumaş alımı yaparak karlı bir satış meydana getirebilirsiniz.

Adres Bilgileri; Tozkoparan Mevki / Güngören/ iSTANBUL

Roza Eksport Toptan Satış Mağazası

Bu firma toptancılar mağazalarının oldukça fazla olduğu bölgede müşterilerine hizmet vermektedir. Kaliteli ürün çeşitleri ile uygun fiyatlarda hizmetlerini sunan firma, güler yüzlü yetkilileri ile kaliteli alışveriş yapma fırsatı sunmaktadır.

Adres Bilgileri: Aydede Sokak No:4 (Kale İş Merkezi Karşısı) Güngören/İstanbul

İstanbul’da bulunan toptan giyim mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz.

Ola Giyim Toptan Satış Adres Bilgileri

2010 yılında kurulan bu marka, kaliteli ve trend ürünler satışı yaparak, müşterilerine sınırsız hizmet sunmaktadır. Ucuz toptan giyim fiyatları hakkında araştırma yapanlara, Ola giyim toptan satış imkanı ile hem ucuz hem de kaliteli toptan ürün şansı vermektedir. Kendi mağazanızı büyütmek ve müşterilerinize kaliteli ürün satıp memnuniyet sağlamak isterseniz, Ola giyim firmasının adres bilgilerini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Adres Bilgisi: Mehmet Nesih Özmen, Nadide Sokağı 84/A,34173 Güngören/İstanbul

İletişim numarası: 0212 555 33 65

Bayrampaşa Toptan Giyim Güncel Adres Bilgileri

Bayrampaşa’da toptan giyim mağazaları şu şekildedir;

 • GYC Genç Style: Ortamahalle, Emin Efendi Cd. No:26, 34030 Bayrampaşa/İstanbul  0212 674 32 96
 • Asrın Triko İmalat: Orta Mahallesi, Yeni Maltepe Caddesi Parlak Han D:19/34-35, 34030 Bayrampaşa/İstanbul 0212 567 49 81
 • Nevra Tekstil: Orta mah, Emin Efendi Cd. no 32/a, 34040 Bayrampaşa/İstanbul 0212 576 46 52
 • Kayaka Triko: Ortamahalle, Oğuzhan Sokak & Numunebağ Cad. 20/A, 34030 Bayrampaşa/İstanbul 0212 544 15 99
 • Sahrem Giyim: Ortamahalle, Emin Efendi Cd. No:23/C, 34040 Bayrampaşa/İstanbul 0530 941 63 02
 • Toptan Moda: Vatan, Sait Efendi Sk. no:31/A, 34035 Bayrampaşa/İstanbul  0212 577 29 99
 • Sennur Tekstil: Ortamahalle, Numunebağı Cd. no:7 D:c, 34030 Bayrampaşa/İstanbul  0543 816 02 67
 • DESİMO Çorap toptan:  Terazidere, Cengiz Topel Sokağı No:14, 34035 Bayrampaşa/İstanbul
 • Asbay triko: Orta Mahallesi, Yenimaltepe Cad. Parlak Han 19/26, 34030 Bayrampaşa/İstanbul 0212 544 12 82
 • Üstüner çorap toptan:  Terazidere, Çayır Sk. No:27 C, 34035 Bayrampaşa/İstanbul 0533 045 93 77
 • Toptan İş Kıyafetleri: Kartaltepe, Şht. Ömer Halisdemir Bulvari No:98, 34040 Bayrampaşa/İstanbul 0212 614 11 60
 • Üstün Tekstil( Kumaş toptancısı) Cevat Paşa Mah., 100. Yıl Cad. No:6, 34035 Bayrampaşa/İstanbul 0212 649 48 04
 • Simart Tekstil: Vatan Mah. Cumhuriyet Cad, Ar Sk. No:1 Kat:2, 34035 Bayrampaşa 0212 613 55 65
 • Oza Tekstil: Terazidere, Pak Sokağı No:10, 34035, 34035 Bayrampaşa/İstanbul 0212 501 16 36
 • Destina Tekstil: Ortamahalle, Manyas Sk 23/A, 34040 Bayrampaşa/İstanbul 0212 238 18 14
 • Makka: Ortamahalle, Emin Efendi Cd. 26 A, 34040 Bayrampaşa/İstanbul 0212 665 06 21

Diğer toptancıların güncel adres bilgilerini buradan inceleyebilirsiniz.

İhracat Fazlası Toptancılar

İhracat fazlası mal satan toptancıların kapıda ödeme seçenekleri bulunan adreslerin internet siteleri;

 • Gittigidiyor.com
 • Sahibinden.com
 • N11
 • Cimri.com
 • Akakçe Gibi siteler üzerinden  toptan ihracat fazlası ürünleri satın alabilirsiniz. Ayrıca Merter’de bulunan toptancıların güncel adres bilgilerinden bazıları aşağıdaki gibidir;

İhracat Fazlası Toptan Giyim Merter

 • Merter Toptan Tekstil: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Gülsever Sok. Star Arena AVM 24-26 D:107, 34173 Merter/ İstanbul
 • Toptan parti malı: Muallim Naci Sokak no: 28 0534 579 89 72
 • İhracat fazlası marka: Abdurrahman Nafiz Gürman, Şair Ahmet Kutsi Tecer Cd. D:No 8, 34173 Güngören/İstanbul 05422359643
 • Acr Export: Merkez Mah, Muallim Naci Sokağı No:43A, 34164 Güngören/İstanbul 02125053590

Toptan Ucuz Giyim Zeytinburnu

İstanbul’da toptan ucuz giyim satışı yapan mağazaların adresleri ise;

 • Toptan Tişört : Beştelsiz, 126. Sk No:35/B, 34020 Zeytinburnu/İstanbul 0532 650 91 99
 • İldeş Tekstil:  Beştelsiz, 103/2. Sk. no:4, 34020 Zeytinburnu/İstanbul 0212 547 67 74
 • H Falcon Fashion: Beştelsiz, 103. Sk. 37/A, 34020 Zeytinburnu/İstanbul 0539 790 01 76
 • Ucuz toptan giyim:  Beştelsiz, 126. Sk 35/B, 34020 Zeytinburnu/İstanbul  0532 650 91 99
 • Ucuz toptan giyim: Beştelsiz, 111. Sk. No:17, 34020 Zeytinburnu/İstanbul 0 555 014 84 72
 • Bay bayan iç giyim toptan: Veliefendi, 3. Bağ Sk., 34025 Zeytinburnu/İstanbul 539 241 77 02

Diğer adresleri de buradan inceleyebilirsiniz.

Tekstilkent Toptan Giyim Kumaş Tekstil İletişim

Tekstilkent İş merkezinde bulunan;

 • Akbaş Perde Tekstil
 • İrem Tekstil
 • Toptan Perde Brillant
 • Bebe tekstil
 • NTK ucuz toptan giyim ve ucuz toptan tekstil ürünler
 • Emir Tekstil
 • Gayret Kumaş
 • Fatih Tekstil
 • Selmiteks Tekstil ve Kırtasiye
 • Pera Çorap
 • Serva Kumaş
 • Merlis Tekstil Giyimkent
 • Br yunus
 • Akmensucat Toptan Perde
 • Zeyzer tekstil
 • Doruk Tekstil
 • Actual Rr Tekstil
 • Özgür kumaş,
 • Huzur kumaşçılık,
 • Saylık tekstil,
 • Sara Tekstil
 • Eser Tekstil ve diğer Tekstilkent’ te bulunan toptancıların adres bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu