İhtiyaç Kredisi

Kara Listeye Kredi Çıkaran Danışmanlık Firmaları Temmuz 2021

Bankalara olan borçlarından dolayı kara listede olanlara, danışmanlık firmaları tarafından kredi çıkarılmaktadır. Kara listeye kredi çıkarılır şeklinde ilanlara sokakta, internette ya da sosyal medya üzerinden denk gelmişsinizdir. Kara listeye kredi çıkaran danışmanlık firmaları hangileri, kara listeye kredi çıkarılır mı? Sicili bozuk olana kredi nasıl çıkarılır ve tüm merak edilenler

Finansbank kara listedekilere kredi veriyor şeklinde söylemler olsa da kara listede olanlara bankaların kredi vermeleri güçtür. Bu amaçla kredi danışmanlık firmaları kurulmuştur. Firmalar, krediyi biz çekelim siz ödeyin mantığı ile hareket etmektedir. Sakarya kredi danışmanlık, sağlam kredi gibi pek çok firma bulunmaktadır.

Sizler için; Kara Listeye Kredi Çıkaran bu firmaları ve güvenilir olup olmadıklarını, kredi danışmanlık hizmetlerini, şirketleri, sağlam kredi firmalarını, ve danışmanlık şirketlerini araştırdık.

Kara Listeye Kredi Çıkarılır mı?

Kara Listeye Kredi Çıkaran Danışmanlık Firmaları en çok araştırılan konular arasında bulunuyor. Bankalara kredi ya da kredi borcunuz varsa kredi notunuz düşük demektir. Bankaların türlü uyarılarına rağmen onları dinlememiş, borçlarınızı ödememiş ve size verilen süreyi kullanamadıysanız kredi siciliniz artık kötü durumda demektir. Yani kara listeye girmişsinizdir, hayırlı olsun. Ödenmeyen kredi borçlarından dolayı sürekli olarak gecikme faizi uygulanmakta ve borçlar birikmektedir.

Ayrıca bir kredi kartınız varsa ve ekstreleri ödemiyorsanız, yine bankaların uyarılarını ciddiye almamışsanız bu durumda da bankalardan kredi almanız mümkün değildir. Ülkemizde pek çok kredi borçlusu ve batık kredi kartı var. Ancak bu durumda olan insanların da yine finansmana ihtiyacı var.

Bu finansman ihtiyacının karşılanması amacı ile ülkemizde artık yeni bir meslek oluştu, “kredi danışmanlığı” Özellikle sosyal medya gruplarında, internette ya da sokakta dağıtılan en broşürlerinde “Kara listede olanlara kredi çıkarılır.” şeklinde ilanlar bulunmaktadır. Bu işi kredi danışmanlık şirketleri, büroları ya da ofisleri yapmaktadır. Önceden paraya sıkışınca ilk çalacağımız kapı eş dost olurdu.

Ancak şimdi bankalara gidiyoruz. Bankalardan da kara listede olmanız gerekçesi ile kredi alamıyorsanız bu durumda karşımıza kredi danışmanlık büroları çıkıyor. Bu firmalar iflasın eşiğine gelmiş olan pek çok kişiyi ipten kurtarmıştır.

Kredi çıkmayana kredi çıkarılır şeklinde ilanlara da denk gelmiş olabilirsiniz. Şayet kara listede olduğunuzdan dolayı bankalar taleplerinizi reddediyorsa, aracı firmalar vasıtası ile kredi almanız mümkündür. Bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Şayet ihtiyaç duyduğunuz kredi tutarı düşükse bozdurma cep telefonu alarak daha sonra satabilir ne nakite çevirebilirsiniz.

Kara Listeye Kredi Çıkaran Danışmanlık Şirketleri

Bankalardan sicili kötü olduğu için ya da yüksek tutarlardaki ihtiyaçları için kredi alamayanlar için bu şirketler kurulmuştur. Şirketler müşterilerine danışmanlık hizmeti vermekte ve onların daha kolay kredi almalarını sağlamaktadır. Kredinin onaylanması aşamasında bu firmaların rolü tartışmasızdır. Kredi sicilinizin kötü olması durumunda hangi bankaya başvurursanız başvurun red cevabı alırsınız. Ancak bankalardan sürekli olarak red cevabı açmak da sicilinizi olumsuz etkileyecek olan faktörlerden bir tanesidir. Şirketler bu anlamda size hizmet verirler.

Bankalar nasıl faiz oranı ile çalışıyorsa bu şirketler de komisyonla çalışmaktadır. Komisyon oranları genel olarak %15 civarlarındadır. Öncelikle belirtmek gerekiyor ki açık takibi olan ve hakkında haciz kararı çıkmış kişilerin hiçbir surette bankalardan kredi alması mümkün değildir. Kredi kullandırılacağını iddia eden şahıslar ve şirketlere karşı da dikkatli olmak gerekiyor. Bu şirketlere başvurmanız halinde öncelikle borçlarınız ile ilgili tüm bilgileri şirkete sunmanız gerekir.

Kredi danışmanlık hizmeti veren firma ise borçlarınız ile kredi riski arasındaki oranı inceler ve size en doğru çözümleri sunmaya çalışır. Firmalar müşterilerine daha uygun oranlarda kredi kullanabilmenin yolu açarlar. En iyi finansal kararı alabilmek için bu şirketlerle çalışanlar da bulunmaktadır. Aslına bakılırsa bu işin yasal bir boyutu bulunmamaktadır. Firmalar kurumsal olarak faaliyet göstermiş olsalar da yapılan işin tefecilikten bir farkı yoktur. İnternet üzerinden bu tür firmalara ulaşan kişilerin ise daha sonra mağdur oldukları gözlenmiştir. Ancak sizler için hazırladığımız para bulma yöntemleri isimli içeriğimizden yasal yollar hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin

Kredi danışmanlık firmaları aynı bu mantık üzerine çalışırlar. Siz siciliniz temiz olmadığından dolayı kredi alamazsınız. Ancak firmada bulunan ve kredi notu yüksek olan bir kişi sizin için kendi adına kredi çeker. Firmalar ile belirli bir komisyon karşılığında anlaşırsınız. Sloganda olduğu gibi krediyi şirket çeker, siz de ödersiniz. Bu firmalara internet ya da iletişim bilgileri üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Kredi danışmanlık firmalarına ulaştıktan sonra hangi şirkette ikamet ettiğinizi, ne kadar krediye ihtiyacınız olduğunu söylemelisiniz.

Ancak bu işte dolandırıcılık yapan bir kitlenin varlığı da göz ardı edilemez. Sizden dosya masrafı, kredi tahsis ücreti vb. adı altında çeşitli ücretler talep ederler ise çekilen tutar üzerinden bu kesintilerin yapılmasını talep edebilirsiniz. Yani bu kişilere itimat etmeden evvel düşünün ve elinizdeki 5 kuruş parayı da kaptırmayın. Sonuç olarak bu firmalar da para kazanmak için çalışıyor. Ayrıca internet üzerinden bu firmalara ulaşıyorsanız kesinlikle kişisel bilgilerinizi kendileri ile paylaşmayın.

Şayet finansman ihtiyacınız varsa size alternatif bir yöntem olarak senetle altın almayı tavsiye ediyoruz. Kuyumcuya tekrar altınları geri satarak nakit elde edebilirsiniz.

Kredi Danışmanlık Şirketleri Güvenilir mi?

Kredi danışmanlık şirketi adı altında ülke genelinde hemen hemen her ilde faaliyet gösteren firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların varolması onlara yasal bir boyut kazandırmaz. Bankalar ve faktoring şirketler Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu bünyesinde faaliyet gösterdiğinden dolayı talep edecekleri faiz oranları ve komisyonlar da oldukça sınırlıdır. Ancak bu firmaları denetleyebilecek bir merci bulunmamaktadır. Bu sebeple müşterilerinden yüksek komisyonlar talep edilmektedir. Ayrıca bu firmaların güvenilirliklerinin sorgulanması da gerekiyor. Güvenilir ve gerçekten uygun maliyetli olarak kredi çıkarabilecek olan firmalar olduğu gibi dolandırıcı olan firmalar da bulunmaktadır.

Kara Listeye Kredi Çıkaran Danışmanlık Firmaları

Güven arz etmeyen şirketler ile iletişim bilgilerinizi, kart bilgilerinizi paylaşmamanız gerekmektedir. Sizler için kredi finansman şirketlerini ve iletişim bilgilerini araştırdık.

İşte Kara Listeye Kredi Çıkaran Danışmanlık firmaların listesi;

Sakarya Gözde Kredi Danışmanlık Firması

Firma kendini ülkemizin ilk gayrimenkul ve kredi danışmanlık firması olarak olarak tanımlamaktadır. 2002 yılında kurulmuştur. Firma banka kredileri konusunda aracılık hizmeti vermektedir. Danışmanlık şirketi bankalar tüketici, araç ve konut kredisi çekmek için ticari kredi müşterisi kullanmaktadır. Kişisel bilgilerinizin banka kriterleri ile uyuşup uyuşmadığı kontrol edilecektir. Daha sonra şayet onaylanırsa gerekli evraklar ile birlikte kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Evrakların teslim edilmesi ile birlikte 1 gün içerisinde kredi sonucu alınmaktadır. Şirket tarafından size bir araç ve bir asistan tesis edilir. Daha sonra kredinizi alırsınız. İşlet tamamlandıktan sonra ve kredi aldığınızda firmaya hizmet bedeli ödemeniz gerekecektir. Şayet kredi onaylanmazsa evraklar tarafınıza iade edilecektir.

Adres : Yenicami Sakarya Caddesi Adapazarı

Misyon Kredi Danışmanlık Firması

09:00 ile 18:00 arasında telefon aracılı ile hizmet vermektedir. Firma İstanbul’da faaliyet göstermekle birlikte Türkiye genelinde de uygun firmalara sizleri yönlendirmektedir.

Adres : İstanbul Şişli Halide Edip Adıvar Caddesi

Sağlam Kredi Firması

Sağlam kredi firmasına Whatsapp üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz.

İnteraktif Kredi Danışmanlık Firması

Firmanın İstanbul ve İzmir’de iki adet şubesi bulunmaktadır. Bu şubelere giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • İstanbul Şube : Kuştepe Mahallesi  Şişli İstanbul
 • İzmir Şube : Mansuroğlu Mahallesi Bayraklı İzmir

Yüksek Finans ve Kredi Danışmanlık Hizmetleri

Adres: Yakuplu Mahalle Beylikdüzü İstanbul

Uzmanlar Firması

Kredi başvuru formunu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Finans Danışmanlık

Adres : Gökevler Mahallesi  Esenyurt İstanbul

Darıcı Finans Kredi Danışmanlık

Firma her keseye kredi sloganı ile hareket etmektedir. 4 adet şubesi bulunmaktadır.

 • İstanbul Şişli Nurol Tower
 • Ankara Kızılay Merkez 
 • İzmir Bornova Gümüş Plaza 
 • Adana Atatürk Caddesi

Size en yakın olan şubeden başvuru yapabilirsiniz.

Kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar

Bloke teminatlı kredi kartı veren bankaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz,

 • Vakıfbank
 • Deniz Bank
 • Yapı Kredi Bankası
 • Aktifbank,
 • Enpara
 • Nkolay
 • Cepteteb
 • Akbank
 • Ziraat Bankası
 • Garanti Bankası
 • Burgan Bankası
 • ING Bank
 • TEB
 • Fıbabanka
 • Burganbank

Erenoğlu Grup Kredi Danışmanlık

Adres: Mutlukent Mahallesi  Çankaya Ankara

Bu firmaların yanı sıra sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar var mı, varsa bu bankaların şartları nelerdir? Bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca internet üzerinde daha pek çok kredi danışmanlık firmalarının iletişim adresleri bulunmaktadır. Bu firmalar ile irtibata geçmeden evvel firmalardan danışmanlık hizmeti alan yakınlarınız ile irtibata geçebilirsiniz.

Dolandırıcılara karşı tekrar dikkatli olmanız gerekiyor. Bankalardan kredi alamıyorsanız acil finansman ihtiyaçlarınızın karşılanması amacı ile alternatif yollar deneyebilirsiniz.


Kaynak

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu