İş Dünyası

KOSGEB Sözleşmeli Bilişim Personeli Giriş Sınavı sonuçları açıklandı

KOSGEB, Sözleşmeli Bilişim Personeli Giriş Sınavı sonuçları açıklandı. Daha önce Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından duyurusu ile yayınlanan sınav bilgisi sonrasında adayların sınav sonuçları açıklandı.

Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Sonuçları

Sınav sonuçlarını görüntüleyebilmek için e-devlet kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Bilişim personeli olarak görev alacak adaylardan 5 kişi boş pozisyonlara yerleştirilecektir. Asil ve yedek liste olarak açıklanacak kazanan adaylardan asil olarak kazanan adaylara 5 gün içerisinde tebligat yapılacaktır. Tebligat sonrasında en geç 10 gün içerisinde imza atmaları beklenmektedir. İmzalamayan adaylar hakkında feragat ettiği kabul edilecektir.Asil adaylar yerine yedek listeden adaylar ile aynı geçerli imza süreci başlatılacaktır.

Olası belgeyle kanıtlanabilecek mazeret durumlarında belirli bir inceleme sonrasında feragat geçersiz sayılabilir fakat tebligat süresi içinde bu belgelerin ve durumun iletilmesi zorunludur.Tebligat süresi sonrasında 10 gün içerisinde hiç bir işlem yapmamış asil adayların herhangi bir hak talep edemeyeceği bildirilmiştir.

Sınav giriş duyurusunda belirtilen şartları ve gerekli evrakları tamamlayarak sınava girmiş adaylar sınav sonuçlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirler.

 


Kaynak

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu