Kosgeb İş Planı

Market Büfe Şarküteri Açma KOSGEB Kredisi (Güncel) Haziran 2021

Market büfe şarküteri açmak için Kosgeb desteği nasıl alınır, kimlere veriliyor, devlet destekli market açılabilir mi? Kosgeb hangi sektörlere kredi veriyor? Bakkal kredisi, büfe desteği, mini market, süpermarket destekleri hakkında bilgiler vereceğiz.

İş Kurmak İsteyenlere 60 Bin Lira Hibe Desteği 2021

İş kuracaksınız ancak paranız yok. İş kurmak istiyorum ama param yok diyenlere Kosgeb 60 bin lira hibe desteği veriyor. Birçok kişi için özellikle küçük çaplı esnaflar için iş kurma kredisi olarak iyi bir başlangıç olduğu değerlendiriliyor.  Kosgeb market, büfe, şarküteri açmak isteyenlere de kredi desteği sağlıyor.

Kosgeb Konaklama, yiyecek içecek hizmetleri sektöründe de hibe desteği veriyor. Desteklenen sektörler arasında yer alan Konaklama, yiyecek içecek hizmetleri sektöründe hazırlayacağınız Market iş planı ile Kosgeb desteği alabilirsiniz.

Barlar, kokteyl salonları, diskotekler, tavernalar, birahaneler, kahve salonları haricinde 14 farklı hizmete işyeri açma kredisi desteği veriyor.

İş Kurmak İsteyenlere 60 Bin Hibe

Devlet destekli Kosgeb kredisi ile BAKKAL, MANAV, ŞARKÜTERİ, BÜFE, KASAP, SÜPER MARKET, EKOMİNİ ve benzeri küçük esnaf ait işyerleri açılabiliyor. Halen çalışmakta olan bakkal dükkanları, marketler, süpermarketler, kasap, manav ve benzeri büfe gibi işyerleri de, Kosgeb’den kredi desteği alabiliyor.

Kosgeb kredisi almak için önce kursa gitmeniz gerekiyor. Kurs hakkında detaylı bilgiyi Kosgeb uygulamalı girişimcilik eğitimi konusunda detaylı olarak anlattık. Bu kurslara katılanlar kurs sonunda iyi bir proje hazırlayarak Kosgeb kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Market büfe şarküteri açmak için Kosgeb desteği iş planı örneği indirebilir, destek almak için daha önce hazırlanan ve Kosgeb’den onay alarak onaylanan Kosgeb iş planı örneklerini de inceleyebilirsiniz.

Kosgeb Kredi Desteğini Bayilik Almak İçin Kullanabilirsiniz!

İsterseniz, müstakil olarak bir bakkal dükkanı açmak yerine Ekomini ve benzeri bir firmadan bayilik alarak Kosgeb kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kosgeb gıda satışı haricinde yüzlerce sektöre destekleme vermektedir. Kosgeb desteklenen sektörler içerisinde size uygun olan bir sektörü seçebilirsiniz.

MARKET AÇMAK İÇİN BOŞ İŞ PLANI ÖRNEĞİNİ BİLGİSAYARINIZA İNDİRİP DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ.

Kosgeb Kredi Desteğini Bayilik Almak İçin Kullanabilirsiniz!
Kosgeb Kredi Desteğini Bayilik Almak İçin Kullanabilirsiniz!

Market Büfe Şarküteri Açmak İçin Kosgeb Desteği Nasıl Alınır?

Market büfe şarküteri açmak için Kosgeb desteği almak için;

  • KURSA KATILIP SERTİFİKANIZI ALIN.
  • İŞ PROJESİ HAZIRLAYIP KOSGEB HİBE KREDİ BAŞVURUSU YAPIN.
  • PROJENİZDE DEĞİŞTİRİP DÜZENLEMENİZ GEREKEN YERLERİ DÜZENLEYİP KOSGEB’ E YENİDEN SUNUN. ONAY ALANA KADAR DÜZENLEYİP TEKRAR SUNUN. ÖN ONAY ALMADAN SAKIN İŞYERİNİZİ AÇMAYIN.
  • BAYİLİK VEREN FİRMALAR İLE GÖRÜŞÜP BAYİLİKLER HAKKINDA BİLGİ ALIN. PİYASA ARAŞTIRMASI YAPIN.
  • KOSGEB MARKET AÇMA KREDİSİ ONAYLANDIĞINDA İŞYERİNİZİ AÇIN.
  • DÜKKANI TUTUN, TOPTANCILARLA ANLAŞIN. TEDARİKÇİLERİ TESPİT EDİN.
  • İŞYERİNİZİ AÇIN VE 30 BİN LİRA KOSGEB İŞYERİ AÇMA KREDİSİNDEN FAYDALANIN.

Kosgeb işyeri açma kredisi alarak iş kuranlar içine katılabilir, bayanlara, ev hanımlarına, işsizlere, destekleme isteyenlere verilen market, büfe, şarküteri açma küçük esnaf desteklerinden faydalanabilirsiniz. Kosgeb Girişimcilik Desteği 31 Aralık tarihinde son bulmuş olup, yerini Girişimciliği Geliştirme Destek Programı‘na bırakmıştır. Girişimciliği Geliştirme Destek Programı hakkında linke tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.  Hayırlı işler dileğiyle 😉


Kaynak

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu