İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank KOBİ’lere İşe Devam Kredisi 2021 Temmuz

QNB Finansbank KOBİ’lere işe devam kredisi fırsatını duyurdu. 9 ay ödemesiz kredi başvuruları devam ediyor! Bankanın açıkladığı kampanyaya göre, KOBİ’lerin çalışmaya, işe, kazanmaya, üretmeye devam etmesi için rahatlatacak bir kredi fırsatı sunuyor. Üstelik tüm vatandaşların istediği en düşük ve en uygun faiz oranları ile en uzun vadeli kredinizi başvuru yaparak anında kullanabilirsiniz. QNB Finansbank işe devam kredisi başvuru şartları, faiz oranları, 1 milyon TL’ye kadar kredi kullanım fırsatı, vadeleri ve ödeme kolaylığı hakkında tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Finansbank KOBİ Destek Kredileri

İhtiyaçlarınızı ertelemeden tüm finansal gereksinimlerinizi karşılayarak nakit kullanmak isteyen işletme sahipleri bankaya başvurabilir. 2021 yılı içinde de bu nakit destek fırsatları QNB Finansbank aracılığı ile devam ediyor.

 • KOBİ İhtiyaç Kredisi
 • KGF Kredileri
 • 72 vade fırsatı sunan ipotek teminatlı taksitli kredi
 • İnternet’ten Anında Kredi
 • KOBİ İşe Devam Kredisi
 • Taksitli Ticari Kredi
 • Yatırım, Oto ve döviz nakit destek fırsatları için şubeler uğrayarak fırsatları değerlendirebilirsiniz.

QNB Finansbank İşe Devam Kredisi

Küçük ve orta ölçekli işletmeler olan kobiler özellikle pandemi döneminde yaşadıkları maddi sıkıntılar nedeniyle ödemelerinde zorluklar çekmekteydi. En düşük faizli kredi veren banka arayışları devam ederken Finansbnak tarafından bu orta ve küçük işletmelere özel yeni bir kampanyanın duyurusu yapıldı. Yapılan avantajlı bu fırsata göre;

 • Aylık 1,41’den başlayan oldukça düşük faiz oranları sunuyor.
 • Ayrıca ödemeler için vade 36 aya kadar uzatılabilmektedir.
 • Bununla birlikte kredinizi şimdi kullansanız bile tamı tamına 9 ay anapara ödemesi yapmayabilirsiniz. 9 ay ödemesiz olarak kullanacağınız bu kredi sayesinde kazandıktan sonra ödemelerinize başlayabilir ve sıkıntı çekmezsiniz. Her zaman KOBİ’lerin yanında olduğunu belirten banka, bu işletmelerin işlerine, üretimlerine ve kazançlarına devam etmesini amaçlıyor.
 • 9 ay ödemesiz dönem ile yıllık faiz oranı %16,90’dan başlamaktadır.
 • Kullanacağınız en üst limit 1 Milyon liradır.

Finansbank 9 Ay Ödemesiz İşe Devam Desteği Başvurusu

Bankanın belirlediği şartları taşıyan veya daha detaylı bilgi alarak ,işletmesinde üretimi ve işlerini sürdürmek isteyen vatandaşlar en yakın banka şubelerine şahsen uğrayarak bilgi alabilir. Yaptığınız faaliyetleriniz ve işletmeye ait diğer evraklar ile vergi kimlik numarası gibi şirket bilgileri verilerek hem bilgi sahibi olabilir hem de size özel kosgebkredisi.com ödeme planlarınızı çıkartarak en uygun ödeme seçenekleri ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri 0850 222 09 00 numaralı hattan hizmet vermekte olup diğer kampanyalara da göz atabilirsiniz.

 • Tüm Finansbank şubeleri,
 • 0850 222 19 00 çağrı merkezi,
 • İnternet şubesi,
 • QNB Mobil bankacılık her zaman hizmetinizdedir. Bu başvuru kanallarından herhangi birini tercih edebilirsiniz.

QNB Finansbank İşe Devam Kredisi Başvuru Şartları

İşe devam desteğine kimler başvurabilir sorusuna yanıtı yine banka veriyor. Öncelikle, öteden beri faaliyetlerinize devam eden KOBİ yani küçük veya orta ölçekli bir işletme olmanız gerekiyor. Bununla birlikte banka müşterisi olmanız durumunda bu nakit desteğinden faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca;

 • İşletme adına Kobi Nakit Hesap açılmış olmalıdır.
 • Kredi kartı olarak bankanın sunduğu KOBİ Ticari Kredi Kartı veya çek karnesine sahip olmalısınız.
 • Bununla birlikte Rahat paket ve 2 adet OFÖ ürününe sahip olma şartı koyulmuştur.

Şimdi Al 2022’de Öde Kampanyası

Başvuru yapacak olan vatandaşlar bu faiz oranlarını ve diğer fırsatları kendilerine özel olarak değerlendirebilirler. Bankanın faiz oranları, teminat gösterme ve diğer koşulları değiştirme hakkı saklıdır. Aylık %1,41’den başlayan faiz oranları başvuru yapmış olan vatandaşlara göre değişiklik gösterebilir. Yararlanmak için şubelere başvurunuzu yapabilirsiniz. Şimdi başvurunuz onaylandığı takdirde anapara ödemeleri 2022 yılında başlayacak.

QNB Finansbank İşe Devam Kredisi Başvuru Şartları

Ticari İşe Devam Kredisi Başvuru Formu (%1,41 Faiz Oranı)

Yukarıda verilen şartları sağlayan işletme sahipleri ne kadar nakit ihtiyacı varsa 50.000 TL , 100.000 TL, 500.000 TL veya daha yüksek tutarlar için şahsen başvurularını gerçekleştirebilir. Bunun yanı sıra vakit kaybetmeden banka web sayfası üzerindeki başvuru formunu doldurarak anında işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden online olarak dolduracağınız belgede, Ad-Soyadı, T.C. kimlik veya vergi numarası, kullandığınız cep telefonu numarası ile bulunduğunuz il veya ilçede hangi banka şubesi ile çalışmak istediğinizi belirterek kullanım koşullarını onaylayın. Hemen Başvur diyerek işlemlerinizi saniyeler içinde tamamlamış olursunuz. İletişim GSM numaranızdan yetkililer size dönüş yapacaktır.

Anında İşe Devam Kredisi Başvuru Formu >>

Finansbank web sitesine giriş yaparak Kobi Destek Kredileri başlığı altındaki işe devam kredisi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

QNB Finansbank İşe Devam Kredisi Başvurusu

Finansbank İşe Devam Kredisi Hesaplama

Koşulları sağlayan KOBİ’ler ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla beklemesine gerek kalmadan ilk 9 ay gibi uzun bir süre anapara ödemesi yapmadan nakit kullanabiliyor. 36 ay süren vadede aylık %1,41 faiz oranı ile hesaplanır. Bunula birlikte maksimum 1 milyon TL gibi yüksek tutarlarda krediniz için başvurularınızı hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Banka müşterileri ayrı ayrı değerlendirilmekte olup, tüm koşullar kişiye özel olarak değişebilir. Ayrıca piyasadaki duruma göre banka kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Finansbank kredi notu hesaplama nasıl yapılır? tıklayınız.


Kaynak

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu