Yeni İş Fikirleri

Reklam İzle Para Kazan Siteleri 31 Temmuz 2021 (Tüm Uygulamalar ve Öneriler)

Reklam izleyerek para kazanma yöntemi hala popülerliğini koruyan ve tıklama başına görevlerini yerine getirenlere para kazandırmaya devam eden yöntemler arasında yer alıyor. Reklam izle para kazan vaatlerinde bulunan bazı sitelerde ve uygulamalara üye olmadan, güvenilirliğini test etmenizi öneririz. 2021 yılında internetten günlük para kazanmak için; video izleyerek para kazanma uygulaması, Reklam İzle Para Kazan Siteleri 2021, cep telefonundan Android ve iOS uygulamaları ve reklam izle kazan ile, Youtube reklam ile para kazan ve izle kazan para çekme yöntemlerini sizler için araştırdık. Reklam izle para kazan site ve uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi alarak siz de para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Reklam Video İzle Anket Doldur Para Kazanmaya Başla!

Markaların bilinirliliklerini artırmayı hedefleyen çalışmaların başında her zaman vermiş oldukları reklam gelir. Ürün ve hizmet tanıtımı ile daha çok kitleye ulaşmayı hedefleyen markaların reklamların izlenme oranları ile satışları doğru orantılı olduğundan her platformda markaların reklamlarını görmekteyiz. Satış hedeflerini tutturmak için verdikleri reklamları internet siteleri ile anlaşarak daha fazla izlenme almaları ile hem reklam verenlerin hem de reklam izleyicisinin para kazandığı bu yöntem ile para kazanma yolları arasında yerini korumaya devam etmektedir. Bu yöntemler ile aracı olan olan sitelerden izledikçe anket doldurdukça ve yorum yaptıkça para kazanmak mümkün. Reklam veren sitelerin her reklam başına para kazandırdığı birçok site mevcuttur.

Cep Telefonundan Reklam İzledikçe Gerçek Nakit Para Kazan

Cep telefonunuza Android ve iOS uygulamalarını indirerek internet bağlantınızın olduğu her yerden cep telefonunuzdan indirdiğiniz uygulamalardan reklam ve video izleyerek para kazanabilirsiniz. Reklam izleyerek para kazanmak için hemen uygulamaları incele, siteni seç ve vakit kaybetmeden kazanmaya başla!

Reklam Video İzle Para Kazanmak Mümkün mü?

Reklam izle kazanmak mümkün. Bu yöntem her iki tarafında kazandığı bir para kazanma yöntemi olduğu için hala daha sitelerden reklam izleme başına para veriliyor. Evden çıkmadan, internet bağlantısının olduğu her yerde kolaylıkla para kazanılabilecek bir iş olduğundan tercih ediliyor. Kazanılan gerçek paralar Papara ve ininal kart ile çekilebilmektedir. Video ve reklam izleyip nasıl para kazanabilirim diye merak içinde olanlar, tüm uygulama ve siteleri içeriğimizden bulabilirler.

Reklam İzleyerek Ne Kadar Kazanırım? 1 Günde 300 TL Kazan!

Reklam izleyerek ne kadar para kazanılır merak ediliyor. Bu kazançlar reklamın kategorisine göre değişmektedir. Reklam ile para kazan yöntemi ile ortalama olarak;

 • Sabit Reklamlar: 0,0011 ABD Doları – 0.0005 ABD Doları – 0.0001 ABD Doları
 • Standart Reklamlar: 0,01 ABD Doları
 • Mikro Reklamlar: 0.0005 ABD Doları
 • Nano Reklamlar: 0.0001 ABD Doları kazancınız olacak ve bakiyenizde biriktikten sonra hesabınızdan çekebilmeniz mümkün olacaktır. Biriktikçe hesabınızdan gerçek paraları papara ile çekebilirsiniz.
 • Sitelerden kazanacağınız günlük rakamlar sitelere göre değişiklik göstermektedir.
 • Reklam izledikçe bir günde 300 TL para kazanabilirsiniz.

Video İzleyerek Para Kazanma 2021

Para kazandıran uygulamalar sayesinde siz de hem para kazanabilir hem de hediyelere sahip olabilirsiniz. Sadece video izleyerek değil çeşitli ve birbirinden farklı uygulamalar sayesinde hediye ve ödüller de kazanabilirsiniz.

Youtube Video İzle Para Kazanma Yöntemi

Yotube üzerinden para kazanmak isteyen kişiler öncelikle kendi adına bir youtube kanalı açmalıdır. Açılan youtube kanalının içerisine düzenli olarak içerik üretip video yayınladıklarında zaman içerisinde kendilerine ait bir takipçi kitlesi oluşacak ve bu sayede video izlenme sayınız yükseldiğinde siteler sizin videolarınıza reklamlar verecek ve verilen reklamların izlenme oranlarına göre para kazanmaya başlayacaksınız. Para kazanabilmek için oluşturduğunuz içeriklerin takipçilerinizi sıkmaması ve videoları es geçmeden izlemesi önemlidir. Üretmiş olduğunuz içeriklerinizi bu nedenle daha özverili hazırladığınızda internetten video reklam izle para kazan yöntemi ile kazanç elde etmiş olacaksınız.

Reklam İzleyerek Para Kazanmak Mümkün mü?

Reklam izleyerek para kazanmak elbette mümkün. Bunun için reklam veren işletmeler ve reklam izleyicisinin buluşturulduğu platform olan siteler ve uygulamalara kayıt olmak yeterli. Bu sitelere üye olanlar izlediği her reklam karşılığında para kazanmanın tadını çıkarabilir. Üyelikler tamamen ücretsiz olduğundan bu işten sermayesin para kazanma fırsatı olarak da değerlendirebiliriz. Sitelerin hangileri olduğunu merak ettiyseniz hemen siteleri sıralayalım.

Reklam İzle Para Kazan Siteleri 2021 UYGULAMALARI

Reklam video izleyerek para kazandıran siteler ve uygulamalar tabloda gösterilmiştir; Reklam İzle Para Kazan Siteleri 2021 listesi;

 • Swagbucks; Çevrim içi, arama ve alışveriş yapma gibi görevleri yerine getirerek hediye kartları kazanabilirsiniz.
 • Nielsen Digital Voice; İzleyicilerin izleme alışkanlıklarına öğrenmek amacı ile vermiş oldukları görevleri takip ederek para kazanabilirsiniz.
 • Viggle; Reklam izleyerek para kazandıran uygulamadır.
 • Money App vermiş odluğu çeşitli görevleri tamamlayanlara nakit para vermektedir. Para pay pal hesaplarına geçmektedir.
 • Perk TV; çevirm içi TV şovlarını ve reklamlarını izleyerek çeşitli hediye ödülleri kazanabilirsiniz.
 • AppTrailers; Uygulama içerisinde bulunan video, müzik, reklam ve film pragmalarını izleyerek puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları paraya çevirme hakkınızda bulunmaktadır.
 • Successbux; Karşınıza çıkan reklamları bir kaç saniye izlemeniz yeterli. Reklamdan sonra karşınıza çıkan Captcha’yı tamamlayarak parayı hesabınıza aktarabilirsiniz. düşük miktarlarda ödeme yaptığı biliniyor.
 • You-Cubez; Çok düşük oranlarda reklam bedeli sağlasa da alternatif olarak kullanılan sitelerden biridir.
 • InboxDollars; Sunulan yeni ürün özellikleri ile film fragmanlarını izleyerek ek gelir sağlayabilirsiniz.
 • Slidejoy; Telefonunuzun ekranına reklam yerleştirerek aylık ortalama 10 dolar kazanabilirsiniz.
 • CreationsRewards; Türkçe dil desteği bulunmayan reklam izle para kazan sitelerinden bir tanesidir.
 • FusionCash; İzlemiş olduğunuz videoları yorumlayarak para kazanabilirsiniz.

Sitelere hemen üye olun sizde kazanmaya başlayın.

Adzseven Reklam İzle Kazan

Reklamları izleyerek evden çevrimiçi kolayca para kazanabileceğiniz ve garantili günlük reklamlar ile gelişmiş istatistikler ve yükseltme fırsatları sunan özel bir topluluk olan Adzseven 301879 kayıtlı üyesi reklam izleyerek para kazandıran siteler arasında yer alıyor.

Reklamcılar ve potansiyel müşteriler arasında bir köprü görevi gören Adzseven Xalvira BV şirketinin bir ürünüdür ve bu site üzerinden para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken tamamen ücretsiz hesap açmaktır. Ardından teklifler yapmanız ve reklamları görüntülemeniz yeterli olacaktır.

Adzseven ne kadar kazandırıyor? tablo üzerinden inceleyebilirsiniz.

Tıklamalar STANDART ALTIN ELMAS ULTIMATE
Genişletilmiş Reklamlar 0,020 ABD doları 0,020 ABD doları 0,025 ABD doları 0,030 ABD doları
Premium Reklamlar 0,010 ABD doları 0,0125 ABD doları 0,0150 ABD doları
Standart Reklamlar 0,010 ABD doları 0,010 ABD doları 0,0125 ABD doları 0,0150 ABD doları
Makro Reklamlar 0,002 ABD doları 0,002 ABD doları 0,0025 ABD doları 0,0030 ABD doları
Mini Reklamlar 0,001 ABD doları 0,001 ABD doları 0,00125 ABD doları 0,0015 ABD doları
Mikro Reklamlar 0.0005 $ 0.0005 $ 0.000625 ABD doları 0.00075 $
Nano Reklamlar 0.0001 $ 0.0001 $ 0.000125 ABD doları 0.00015 $
Sabit Reklamlar 10 Saniye 0,0010 ABD doları 0,0010 ABD doları 0,0010 ABD doları 0,0010 ABD doları
Sabit Reklamlar 5 Saniye 0.0005 $ 0.0005 $ 0.0005 $ 0.0005 $
Reklam İzle Para Kazan Siteleri 2021 kazanç tablosu

Daha ayrıntılı bilgi almak Adzseven web adresini ziyaret edebilirsiniz.

OJOO ile Reklam İzle Kazan

Ojoo ile reklam izleyerek para kazandıran siteler arasında inceleyebilirsiniz. Ojoo Watching Ad, reklam veren ortakların verdiği reklam tekliflerini görüntülenmesi için ödeme yapacaktır.

OJOO

OJOO ile gerçekten kolay bir şekilde para kazanın. Reklamları izleyin ve tıklama başına 0,04 ABD dolarına kadar kazanın. Personaly Offerwall ile Ojooo videolarını izleyerek, basit görevler veya teklifler yaparak da para kazanabilirsiniz.

Ojoo reklam izleyerek kazan
Ojoo ile Reklam İzle Para Kazan

Ayrıca Ojooyu tanıdıklarınıza tavsiye edin, tavsiye programını kullanarak Ojooo Watching Ad’ı başkalarına önererek ödül kazanın. Tavsiyeniz ardından her tıklama için size kredi verilecektir. Hesabını Privilege’e yükseltecek olan 20$’a kadar bonus kazandıran OJOO hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Para Kazandıran Uygulamalar Nelerdir? (Hemen indir)

Para kazanabileceğiniz alternatif para kazanma sitelerini sizler için araştırdık. Bu sitelere akıllı cihazlarınızdan ziyaret edebileceğiniz gibi uygulamalarını telefonunuza ya da tabletinize indirerek de para kazanabilirsiniz. MoneyApp, Slide joy ve foap üzerinden yükleyebilirsiniz.

Foap uygulaması ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı satarak paraya çevirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek isteyenler için Android ve iOS kullanıcılarının bağlantıya tıklamaları yeterli olacaktır. Kolay para kazanabileceğiniz ve vaktinizi almayacak bu uygulamalara ek olarak ”İndir Kazan” ve ”Çek Kazan” uygulamaları hakkında bilgi verelim.

Reklam izleyerek para kazanma ekşi sözlük üzerinden kullanıcılar tarafından yorumlanmaktadır.

İndir Kazan ile Video İzle Kazan

Reklam izleyerek para kazanma yollarına alternatif olarak İndir Kazan uygulaması ile de para kazanabilirsiniz. İndir Kazan uygulamasını cep telefonunuza buradan indirerek cash nakit para kazanma imkanını yakalayın. Uygulamada verilen tüm görevleri yerine getirerek ödül kazanabilirsiniz.

 • İndir kazan: Uygulamaları yükle, kazancın hemen hesabına geçsin.
 • Oyna Kazan: Uygulamaları yükle, istenilen süre kadar kullan.
 • İzle Kazan: Video reklamları sonuna kadar izle, para kazan.
 • Yorumla Kazan: Uygulamaları yükle, Google Play’den yorumla ve 5 yıldız ver.

Kazancınız 20 TL’nin üzerine çıktığında bakiyenizin üzerine eklenir.
Kazanılan ücretler her ayın ilk haftası eğer bakiyeniz 20 TL üzerinde ise hesabınıza gönderilir. Referans olduğunuz her üyenin kazancından %10 pay alırsınız. Reklam ücretleri değişken olup, uygulamanın yanında bilgisi verilir.

Indir kazan
İndir Kazan Oyun oyna kazan Video İzle Kazan

İndir kazan indirdikten sonra sadece oyun oynayarak saniyeler içinde yaklaşık 90 saniye vakit ayırarak ödeme alabilirsiniz. Tanıdıklarınızla da İndir Kazan uygulamasını paylaşarak getirdiğiniz her kişi içinde ek ücret kazanabilirsiniz. ”İndir Kazan” uygulamasını Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Banka hesabı bulunmayan kullanıcılar ise kazandıkları tutarları Cepbank özelliği ile cep telefon numaraları üzerinden çekebilirler.

Sobe Reklam İzle Para Kazan

sobe uygulaması kullanıcılarına ek gelir sağlayan bir sistemdir. Uygulama içerisinde oluşturulan bilgi yarışmalarına yada reklam izleme görevlerini tamamlayarak puan kazanabilirsiniz. Günlük ortalama olarak 400 görev verilmektedir. Görevleri tamamlayarak biriktirdiğiniz puanlar ile Türk Telekom, Türkcell ve Vodafone hatları için kontör alabilir veya faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Puan sisteminde izleyeceğiniz reklam üzerinden alacağınız puan 900 TL karşılığı ise 0,01 TL’dir. Ayrıca uygulama kullanıcılarına sanal para olan bitcoin alma şansıda tanımaktadır.

Çek Kazan İle Alışveriş Yap Kazan

Çek kazan uygulaması da alışveriş ve harcamaların fişi ile para kazandıran bir uygulamadır. Çek Kazan’ı nasıl kullanırım, nasıl kazanırım? diyenler tüm detaylarına ulaşabilirler.

Cek Kazan
Çek Kazan’la Kazan!

Android ve Huawei kullanıcıları uyugulamayı akıllı cihazlarına indirerek, alışveriş fişleri ile kazanmaya başlayabilirler.

İnternetten para kazanabilmek için çeşitli yollar bulunuyor. İnternetten kolay yoldan nasıl para kazanabilirim? diyenler için anket doldurarak para kazanma fikrini de tavsiye edebiliriz. Anket doldurarak para kazandıran siteler, evden para kazanmak isteyenlere özel hediye ve ödül vermektedir. Anket doldurarak nasıl para kazanılır? hemen inceleyelim.

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket doldurarak para kazanmak isteyen kişiler aşağıda vermiş olduğumuz sitelere üye olarak para kazanmaya başlayabilir. Anket doldururken ürünleri test et, reklam izle, yorum yap ve sonra olarak anketi tamamlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Anket doldur para kazan siteleri;

 • Altaopinione
 • Fashion Panel
 • Centro Di Opinione
 • Ysense
 • Univox Community 2 dolar kazan
 • Valuedopinions.com
 • Ankethane
 • Bounty
 • Lifepoints panel
 • Survey anket doldur para kazan siteleridir.

Bounty Anket Yap Para Kazan

Bounty anket yap para kazan
Bounty Anket Yap Para Kazan

Cep telefonunda anket yaparak para kazanmaya başlamak için; hemen Bounty uygulamasını play store ve app store üzerinden para kazandıran bir diğer yöntem ise anket doldurmaktadır.

1 Saatte Online Reklam İzleyerek Para Kazan Yöntemi

Para kazandıran siteler arasında Youtubeizle kazan sitesi bulunuyor. Bu siteden para kazanmak sistemi ise; YouTube kanalına abone ol, videosunu izle veya sitesini ziyaret et puan kazan sen de sosyal medya hesabını büyüt sistemidir. Yani tamamen gerçek YouTube abonesi kasarak, izlenme hizmetleri ile kanalınızı hızlı ve ücretsiz şekilde büyüterek youtube’dan para kazanabilirsiniz. Youtube izlekazan sitesine kayıt olun; kayıt işlemleri tamamladıktan hemen sonra gün içerisinde iletişim adresinize bildirim ile reklamlar gönderilecektir. Bildirilen reklamları izledikçe küçük tutarlarda bakiyeler hesabınız eklenecektir ve her izlediğiniz reklam için bakiyenizde puanlar para olarak birikecektir. Belirlenen alt limiti aşıldıktan sonra hesabınıza, Youtube izlekazan para çekme yöntemlerinden birini kullanarak, biriktirmiş olduğunuz parayı dilediğiniz hesabınıza aktarabilir ve çekebilirsiniz. Youtube videoları izleyerek para kazanmak için İnstagram hesabına da üye olabilirsiniz.

Siz de bu yöntem ile reklam izleyerek para kazanma yorumlar kısmında bulunarak site ismi önerebilir, video izleyerek para kazanma uygulamaları hakkından bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Youtube reklam izle para kazan teknikleri ile siz de kazanabilir ve birikim yapabilirsiniz.

Reklam İzle Siteleri Kazançları

 • Neobux: Tıklama başı kazanç $0,02‘dır. Paypal veya Payza ile ödeme yapıyor. Anket doldurarak ve oyunlar oynayarak günde $5 kazanma fırsatınız olan eğlenceli bir sistem.
 • Ojooo.com: Tıklama başı kazanç $0,02-$0,01-$0,005-0,001$‘dır. Paypal veya Payza ile ödeme yapıyor.
 • İnboxdollars: Video izle kazan sitesinde; e-postanızı etkinleştirir etkinleştirmez hesabınızda 5$ ile başlayacaksınız, yani zaten ücretsiz nakit paranız var!

Sizler için hazırladığımız diğer tavsiyeler ise;

 • Reklamları tıklarken usanmamalı ve bıkmamalısınız.
 • İlk başlarda kazandığınız parayı çekmektense referans kiralayınız böylece kazancınız artar.
 • Yapabilirseniz güvendiğiniz bir siteye yatırım yaparak kısa sürede daha fazla yol alabilirsiniz.
 • Forumu ve ödeme kanıtı olmayan sitelerden kesinlikle uzak durunuz.

Kaynak

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu