Esnaf İşyeri Destekleri

SMS Kredi Başvuru Numarası (TÜM BANKALAR) Temmuz 2021

Bankaların kredi başvurularını sorgulama işlemleri için SMS bankacılığı sistemleri bulunmaktadır. Bu sistemlerden kredi başvurusu yapabilir olumlu veya olumsuz sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi, Akbank, TEB, Garanti, Denizbank, Finansbank gibi bankaların SMS numaralarını sizler için araştırdık. İçeriği inceleyerek SMS Kredi Başvuru Numarası ile nakit destek başvurusu yapabilirsiniz..

SMS ile Kredi Başvuru Numarası

Cep telefonlarından kısa mesaj göndererek, SMS ile kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bu başvuruların bankaların SMS numarasına yapılması gerekmektedir. Bankalar tüketicilere istedikleri vadelerde ve limitlerde finansman destekleri olarak Konut, Taşıt ve İhtiyaç kredisi kullandırmaktadır. İhtiyaç kredileri en fazla 60 ay vadeler ve konut kredileri 120 ay vadelerde ve taşıt kredileri de istenen vade ve limitlerde tüketicilerin yaptıkları başvurular ile kullandırılmaktadır.

SMS ile Kredi Başvuru Numarası

SMS bankacılığı hizmetleri ile cep telefonundan kısa mesaj göndererek ihtiyaç kredi başvurusu alan bankalar Vakıfbank, Odeabank, Yapı kredi bankası, Garanti bankası, Halkbank, Finansbank, Denizbank, İşbankası, Şekerbank ve Akbank gibi SMS bankacılığı hizmeti veren bankalara; Cep telefonundan SMS göndererek istediğiniz kredi türünü yazıp, TC kimlik numarası ve belgelenebilir aylık net gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak göndererek ön kredi başvurusu yapma kolaylığından da banka müşterisi olsun olmasın tüm tüketiciler faydalanabilirler.

Bankalar TC kimlik numarası üzerinde KKB’den tüketici kredisi başvurusunda bulunan kişilerin değerlendirmelerini kısa bir süre içinde yaparak cep telefonlarına geri mesaj göndererek başvurunun onaylanıp onaylandığına dair mesaj göndererek sizi kredi başvurusu hakkında genelde 5 dakika içinde bilgilendirirler. Kredi başvurusu onayladığında da yapmanız gereken tek bir şey kalır. O da kimlik belgeniz ile banka şubesine giderek çıkan kredinizi almak..

İstenmeyen SMS Kısa Mesaj Engelleme ve Şikayeti nereye yapılır hemen öğrenin.

SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankalara kredi başvuru yapmak isteyenler cep telefonlarında bankaların kısa mesaj hatlarına atacakları sms ile kolayca, gelir belgesiz ve şubede sıra beklemeden zaman kaybetmeden anında başvuru yapabilir.Bankaların tüketicilere sağladığı bu kolaylıktan yararlanmak isteyenler bankalara cep telefonundan mesaj bölümünden TC. kimlik numaraları ve aylık gelirlerini ve istedikleri limitleri yazarak istediği kredi türünü belirterek mesajla kredi başvurusunda bulunabilirler. Cep telefonundan kısa mesaj ile bireysel tüketici kredilerine başvuru yapmak isteyenler için bankalara mesaj ile başvuru yolları aşağıdaki gibidir;

Vakıfbank SMS Numaraları

Vakıfbank SMS bankacılığı hizmetinden yararlanarak cep telefonunda kısa mesajla başvurusu yapmak için yapmanız gereken; Büyük harflerle KREDİ boşluk T.C. Kimlik numaranız boşluk aylık gelirinizi yazarak 5724’e göndermek. Örneğin TIK 1234567891011 1500

Vakıfbank
Vakıfbank SMS Bankacılığını kullanabilirsiniz.

Akbank SMS Numarası

Akbankasına cep telefonu üzerinden sms  ile kredi başvuru yapmak isteyenler telefonun mesaj bölümüne Kredi yazarak boşluk bırakın TC kimlik numarasını yazıp, 4425’e göndererek anında kredi başvurusu yapabilir.

Akbank
Akbank SMS Bankacılığı ile birçok işinizi halledebilirsiniz.

İş Bankası SMS Numaraları

İşbankasına kredi başvuru yapmak isteyenler hızlı kredi avantajları ile 50.000 TL’ye kadar nakit destekleri için, 4402’ye SMS göndererek anında başvuru yaparak kredi başvuru cevabını anında öğrenebilirler. NAKİT boşluk, T.C. Kimlik numarası boşluk, talep edilen kredi tutarı ve aylık gelir yazılarak 4402’ye gönderilerek işlemler tamamlanabilir.

İş Bankası’nda yapacağınız işlemleri SMS Bankacılığı ile halledebilirsiniz.

Denizbank SMS Kredi

Denizbank Şubelerinden 55 bin liraya kadar 36 aya vadelerde evraksız ve kefilsiz kredi başvurusunda bulunmak için Cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280’e göndermeniz yeterlidir.

Denizbank SMS Bankacılığı ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
Denizbank SMS Bankacılığı ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Qnb Finansbank

Qnb Finansbank’a cep telefonundan kredi başvurusu yapmak isteyenler T.C. kimlik numarası yazarak 5030’a göndererek ön başvuru yapabilirler. %1,49 faiz oranından başlayan kredilerinizi 36 aya kadar kullanma imkanı vermektedir.

Garanti Bankası

Garanti bankası 36 aya varan %1,49 ‘dan başlayan Yeni Yıl Kredisi  cep telefonundan başvuruda bulunmak için T.C. Kimlik Numaranızı, kredi tutarını, vadesini ve aylık net gelir TL olacak şekilde aralarda boşluk bırakarak yazın, 3390’a kısa mesaj göndererek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şekerbank

Şeker Bankasına cep telefonu ile kredi başvurusu yapmak isteyenler; İhtiyaç kredisi başvurularınızı şubeye gitmeden, tek bir SMS ile KREDİ boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın, 1953’e gönderin SMS ile başvuru yapma kolaylığından yararlanın.

Yapı ve Kredi Bankası

Yapı Kredi bankasına kredi başvurusunda bulunmak isteyenler cep telefonu üzerinde SMS ile başvuruda bulunabilirler. SMS ile kredilere başvurmak için  talep edeceğiniz Kredi Türü (konut ya da Bireysel) TC Kimlik Numarası Aylık Net Gelirinizi aralarda boşluk bırakarak yazarak 4411’e göndererek nakit destek başvurusunda bulunabilirsiniz.

Odeabank SMS Numarası

Odeabank kredi başvurusunu cep telefonu üzerinde kısa mesaj ile yapmak isteyenler cep telefonunda mesaj bölümüne girerek Nakit yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı yazarak 8444’e sms göndermeleri yeterli.

Ülkemizde cep telefonundan sms ile kredi başvurusu olanağı tanıyarak müşterilerine yaptıkları ön başvurularının cevaplarını kısa bir süre içinde cevap veren bankalar üzerinden sms ile kredi başvurusu yapma kolaylığından yararlanarak kefilsiz, evraksız, şubeye gitmeden başvuru yapabilirsiniz. Yukarıda verilmekte olan SMS kredi başvuru numarası listesini paylaşabilirsiniz.

İstenmeyen SMS Engelleme (ÇÖZÜLDÜ) detayları için tıklayınız.


Kaynak

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu